Gündem Haberleri

  Konya'da park halindeki 50 aracın lastiklerini kestiler

  Tolga YANIK/ KONYA-DHA)
  07.10.2015 - 12:20 | Son Güncelleme:

  Konya’da park halindeki yaklaşık 50 aracın lastiği kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından kesici aletle kesildi. Şüphelilerin bir aracın üzerine ise araç sahibinin ismi ve küfürlü kelimeler yazması dikkat çekti.

  Olay, saat 07.00 sıralarında merkez Karatay İlçesi Akabe Mahallesi Bulamas Sokak içerisinde meydana geldi. İddiaya göre sokak bölgesinde oturan vatandaşlar sabah işe gitmek için evden çıkıp park halindeki otomobillerinin yanına geldiğinde, lastiklerinin kesildiğini görünce şoke oldular.

  Konyada park halindeki 50 aracın lastiklerini kestiler

  Yapılan incelemede 23 aracın lastiklerinin kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından kesilmiş olduğu belirlendi. Bazı bazı araçların tek lastiğinin, bazı araçların ise tüm lastiklerinin kesici aletle kesildiği saptandı.

  Konyada park halindeki 50 aracın lastiklerini kestiler


  Bir otomobilin üzerine ise araç sahibinin ismiyle küfürlü kelimeler yazılması dikkat çekti. Olay yerinde inceleme yapan polis, diğer sokaklarda da araç lastiklerinin kesilmiş olduğunu belirledi. Böylelikle yaklaşık 50 aracın lastiğinin kesildiği anlaşıldı. Araç sahipleri bu duruma anlam veremediklerini belirtti.

  Konyada park halindeki 50 aracın lastiklerini kestiler

  İstanbulda trafik 1 saat durduİstanbul'da trafik 1 saat durdu

  Etiketler: konya , otomobil , lastik , polis , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı