Gündem Haberleri

  Konya'da kadın kavgası: 3 yaralı

  Mücahit YURTESEVEN/KONYA, (DHA)
  09.11.2009 - 13:09 | Son Güncelleme:

  KONYA'da, bir restoranda kadın arkadaşıyla birlikte oturan 32 yaşındaki Ahmet Bektaş, “Masamdaki kadına nasıl bakarsın?” dedikten sonra tartıştığı 26 yaşındaki Sercan İnci'ye, gidip evinden getirdiği av tüfeğiyle ateş açtı. Açılan ateş sonucu İnci ile birlikte restoranda garson olarak çalışan 28 yaşındaki Çiçek Ay ile Bektaş'ın kardeşi yaralandı.

  Ahmet Bektaş, kadın arkadaşıyla birlikte restoranda oturduğu sırada iddiaya göre, karşı masada oturan Sercan İnci'nin yanına giderek “Masamdaki kadına nasıl bakarsın?” dedi. Ardından ikili arasında başlayan tartışma, kavgaya dönüştü. İkili restoran çalışanları tarafından sakinleştirildi.

  Öfkesi dinmeyen Bektaş, evinden aldığı ruhsatsız av tüfeği ve 25 yaşındaki kardeşi Ömer Bektaş ile birlikte tekrar restorana geldi. Bektaş, restoranda oturan Sercan İnci'ye doğru yönelip ateş açtı. Açılan ateş sonucu Sercan İnci göğsünden, garson Çiçek Ay sağ bacağından, kardeşi Ömer Bektaş da sağ elinden yaralandı. Yaralılar, çağrılan ambulanslarla Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Olay yerinden kaçan Ahmet Bektaş da bir süre sonra Özalkent Polis Merkezi'ne giderek suç aleti ruhsatsız av tüfeğiyle birlikte teslim oldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı