Gündem Haberleri

  Konyaaltı’nda birlik çağrısı

  Hürriyet Haber
  10.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Turizm işletmeleri ve belediye, sezon öncesi el ele vererek bölgenin ulaşım ve çevre sorunlarına çözüm getirecekler.

  KONYAALTI Halk Birliği ve belediye yetkilileri turizm sezonu için Starlight Oteli'nde bir araya geldi.

  Konyaaltı bölgesinin sorunlarının dile getirildiği toplantıda, turizmciler ulaşım ve çevre sorunlarının bir an önce çözüme kavuşturulmasını istedi. Otel ve pansiyon sahipleri de, bu konuda belediye ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

  BELEDİYEYE ÇAĞRI

  Eksiksiz bir turizm sezonu için düzenlenen toplantıda konuşan Konyaaltı Halk Birliği Başkanı Sıdıka Elmas, turizm sezonu başlamadan önce, denize dikey inen yolların da düzenlemesini istedi.

  Elmas, bölgenin temizlenmesinin de önemli bir konu olduğunu ifade ederken, belediyeye birlik çağrısında bulundu ve ‘‘Ulaşım sorunu Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içinde çözülecek’’ dedi.

  SEZON YAKLAŞIYOR

  Konyaaltı Belediyesi adına konuşan Başkan Yardımcısı Remzi Sadi de, turizm sezonunun yaklaşması nedeniyle, belediye olarak çalışmalara hız verildiğini dile getirdi.

  Antalya’nın gözde semtlerinden olan Konyaaltı'nın birçok sorununu olduğunu ve bunlara zaman içine çözüm getireceklerini belirten Sadi, ‘‘Bölgemiz turizm açısından kritik bir öneme sahip. Sorunların bilincindeyiz’’ diye konuştu

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı