Gündem Haberleri

  Konserini yarıda kesti

  A.A.
  17.05.2010 - 01:00 | Son Güncelleme:

  Erbil'de hayranlarıyla buluşan İsmail YK, güvenlik güçleri ile izleyiciler arasında yaşanan gerginlik nedeniyle konserini yarıda kesmek zorunda kaldı.

  KONSERİNDE OLAYLAR ÇIKTI - Foto - galeri

  Güllüoğlu Erbil Şubesinin stadyumda düzenlediği konserde İsmail YK, bazı aksaklıklar sebebiyle sahneye iki saat gecikmeyle çıktı. Bu sürede sık sık İbrahim Tatlıses'ten şarkılar seslendirilerek, konseri izlemeye gelenler sakinleştirilmeye çalışıldı.

  İsmail YK'dan önce sahneye sanatçı Lal ve şovmen Okan Karacan çıktı.

  Güvenlik önlemlerinin yetersizliğinden dolayı, izleyiciler ile güvenlik görevlileri arasında zaman zaman kavga çıktı. Görevlilerin sert tepkisine bazı izleyiciler karşılık verince ortaklık karıştı.

  Ünlü şarkıcı İsmail YK'nın sahneye çıkmasıyla sakinleşen izleyiciler, bu kez de sahne ile aralarına adeta “etten duvar” ören güvenlik görevlilerine tekrar tepki gösterdi. Tepkilerin sürmesi ve güvenlik güçlerinin müdahalesi üzerine, birkaç şarkı seslendiren sanatçı İsmail YK, konserini yarıda keserek sahneden ayrılmak zorunda kaldı.

  Kerkük'ten İsmail YK'yı izlemeye gelen ve güvenlik güçlerinin müdahalesi ile yaralanan Muhammed Civat, “Biz buraya konser izlemeye mi yoksa dayak yemeye
  mi geldik? Çok kalabalık olmamasına rağmen bize dayak attılar. Benim kafama silah dipçiği ile vurdular, sonrasını hatırlamıyorum, bayılmışım” dedi.

  Konser sırasında yaralanan 7 izleyici, olay yerindeki sağlık görevlilerince tedavi edildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı