Gündem Haberleri

  Komşu olacaklar

  Hürriyet Haber
  01.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İbrahim Tatlıses- Reha Muhtar cephesinde son durum

  Kısa süre önce Reha Muhtar'la İbrahim Tatlıses arasında, canlı yayın sırasında başlayan gerginlik, söz düellosu biçiminde sürerken iki ünlü ismin Boğaz'da komşu olmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Tatlıses, Baltalimanı'nda Reha Muhtar’ın yalısına çok yakın bir yalıyı almak istiyor.

  BİR süre önce aralarında başlayan söz düellosu, günden güne alevlenerek mahkeme koridorlarına taşan Show TV Genel Yayın Yönetmeni Reha Muhtar ile ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in şimdi de yalı komşusu olacağı öne sürüldü.

  Show TV Genel Yayın Yönetmeni Reha Muhtar'ın bir süre önce Baltalimanı Caddesi üzerinde satın aldığı 32-34 kapı numaralı yalıdan 3 yalı ileride bulunan 40 kapı numaralı Malazlar Yalısı'na da İbrahim Tatlıses'in talip olduğu belirtiliyor.

  Baltalimanı Caddesi üzerinde, emlakçıların 3 milyon dolar (yaklaşık 1.9 trilyon lira) değer biçtiği Malazlar Yalısı'nı satın almak için girişimlerde bulunduğu konuşulan Tatlıses'in yalıyı satın alma kararının Reha Muhtar ile aralarındaki gerginliğin başlamasından sonra gündeme gelip gelmediği merak konusu oldu. Tatlıses'e yakın kişiler ünlü türkücünün bu yalıyı uzatmalı sevgilisi Derya Tuna'ya almak için girişimlerde bulunduğunu iddia ederken, bazıları da Tatlıses'in son zamanlarda Boğaz'a ve yalılara karşı artan merakı nedeniyle Malazlar Yalısı'na talip olduğunu öne sürdüler.

  Eğer İbo Malazlar Yalısını satın alırsa, yalının sağ yanındaki 42 numaralı yalıda oturan Levent Kırca ve Kırca'nın üstünde oturan Cefi Kamhi Ailesi ile ayrıca denizden bakıldığında Malazlar Yalısı'nın sağında kalan apartmanda oturan Esin Maraşlıoğlu'yla da komşu olacak.

  Bu arada Show TV Genel Yayın Yönetmeni Reha Muhtar da Tatlıcı Ailesi'nden geçtiğimiz yıl satın aldığı 2 milyon 750 bin dolar (Yaklaşık 1.7 trilyon lira) değerindeki 32-34 kapı numaralı yalıda tadilata başladı. 2 ayrı binadan oluşan yalıyı satın aldıktan sonra ön bölümdeki beyaz boyalı binayı kahverengiye boyatan ve çevre güvenliğini artırıp çanak antenlerle donatan Muhtar, şimdi iç bölümlerde inşaat başlattı. Yalının çevresindeki parmaklıkları boyatan, rıhtımı onaran ünlü habercinin, yalıyı kendi zevkine göre yeniden dekore edeceği belirtildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı