Gündem Haberleri

  Kolyedeki "Y" harfine 20 bıçak darbesi

  Mehmet BULUT/GAZİANTEP, (DHA)-
  31.01.2011 - 11:30 | Son Güncelleme:

  GAZİANTEP’te 12 yıldır birlikte yaşadığı 4 çocuğunun annesi 29 yaşındaki H.Ç.’yi 20 bıçakla yaralayan 38 yaşındaki Ali Rıza K., "Arkadaşım Yılmaz ile birlikte olduğunu öğrendim. Fotoğrafının üstüne ismini yazdığını ve üzerinde ’Y’ harfi bulunan kolye taktığını görünce dayanamayıp bıçakladım" iddiasında bulundu.

  Kentte 12 yıl önce, evli ve 1 çocuk babasıyken, nikahsız eşinden ayrı yaşaması nedeniyle, H.Ç.’yi kaçırıp, bu kez onunla yaşamaya başlayan seyyar satıcı Faruk K.’nn, bu beraberliğinden 3’ü kız, 4 çocuğu daha oldu. Çift, bir süre önce, Hatice Ç.’nin eşini aldattığı iddiasıyla sık tartışmaya başladı. 25 Ocak salı akşamı, kıskançlık nedeniyle H.Ç. ile yeniden tartışan Faruk K., mutfaktan aldığı bıçakla birlikte yaşadığı kadını 20 yerinden bıçakladı, komşularını "H. yaralı, hastaneye götürün" diye uyardıktan sonra da kaçtı.

  Polisin kısa sürede yakaladığı Keskinkılıç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. K., adliyedeki ifadesinde Ç.’nin kendisini aldattığını, bu nedenle birkaç kez uyardığını belirterek, "Hatta araya başkalarını koyup, birlikte olduğu Yılmaz adlı şahıstan ayrılması konusunda uyardım. Bu olaydan sonra eve gittiğimde Yılmaz’ın fotoğrafının üzerine ismini yazdığını, boynuna taktığı kolyede ’Y’ harfini olduğunu görünce dayanamadım. Bir anda kendimi kaybettim. Mutfaktan aldığım bıçakla kendisini bıçakladım" dedi.

  KOLYE BULUNAMADI 

  Çiftin 3-7 yaşlarındaki 4 çocuğu Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından koruma altına alındı. Polis, şüphelinin iddia ettiği üzerinde ’Y’ harfi bulunan kolyeye ise ulaşamadı. Hastanede tedavisi süren H.Ç. ise, suçlamaları reddederek, "Şiddetli geçimsizlik yaşıyorduk. Bazı olaylarımız oldu. Onun üzerine beni bıçakladı. Namus meselesi yok" demişti.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı