Gündem Haberleri

  Kolejlilere ilk deneyim çetesi

  Orhan SAAT/İSTANBUL
  20.01.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Erkek kolej öğrencilerini, cinsel deneyim yaşatmak vaadiyle kandırıp, uyuşturucu batağına sürüklediği ileri sürülen biri kadın 5 uyuşturucu taciri, jandarmanın iki ay süren takibinin ardından yakalandı.

  BEYKOZ, Kavacık, Acarkent ve Çavuşbaşı’nda kolejlerin çevresinde gelir durumu iyi ailelerin çocuklarını hedef alan uyuşturucu çeteleri, bazı veli ve öğrencilerin jandarma ile yaptıkları işbirliği sayesinde yakalandı. İki ay önce bazı öğrencilerin cep telefonlarındaki bir kadına ait yarı çıplak görüntüleri fark eden veliler, durumu Beykoz İlçe Jandarma Komutanlığı’na ihbar etti.

  E.S. abladan hediye

  Önce küçük çocuklarla, ilk cinsel deneyimi yaşatmak için para karşılığı ilişki kurduğu zannedilen 26 yaşındaki E.S. kimliği tespit edilerek izlemeye alındı. Bir öğrencinin E.S.’nin kendilerine esrar, Ecstasy ve kokain hediye ettiğini söylemesi üzerine işin gerçek yüzü ortaya çıktı. Okul çevrelerinde sivil jandarma timleri pusu kurarak E.S.’nin bağlantı kurduğu diğer çete üyelerinden Erkan Çiftçi ve Sabri Özen’i gözaltına aldı. Derinleştirilen soruşturma sonucu, uyuşturucuları temin ettikleri ileri sürülen Murat Caf ile Cafer Akkaya da yakalandı. E.S. savcılıktan serbest bırakılırken diğer sanıklar tutuklanarak cezaevine kondu.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı