Gündem Haberleri

  Kocasını kablo ile dövdü

  Mustafa İNSAN/MERSİN, (DHA)
  27.07.2012 - 12:45 | Son Güncelleme:

  MERSİN’de emekli memur 52 yaşındaki Abdülmecit B., iddiaya göre cep telefonuyla aradığı abonenin telesekreter sesini duyarak kıskançlık krizine giren eşi 38 yaşındaki Fatma B. tarafından kablo ile dövülerek hastanelik edildi.

  Olay, meydana geldi. İddiaya göre, Abdülmecit B., 2 çocuk annesi eşi Fatma B. ile birlikte otururken cep telefonuna cevapsız çağrı geldi. B., yanıt vermek için numarayı arayınca karşısına telesekreter çıktı. Bu sırada telefondaki kadın sesini duyan Fatma B., "Sen hangi kadınla görüşüyorsun" diye bağırınca çift arasında tartışma çıktı. Öfkelenen kadın, tartışma sırasında tokatladığı B.’yi eline geçirdiği elektrik kablosuyla vurmaya başladı. Öfkeli kadın, daha sonra dövdüğü eşini, "Bu evde artık işin yok" diyerek evden attı.
   
  DAHA ÖNCE DE DÖVDÜ

  Polis merkezine giden Abdülmecit B.ı, eşi Fatma B.’nin kendisini dövdüğünü söyleyince götürüldüğü Mersin Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Sırtında morluklar oluşan B., "Cep telefonuma cevapsız çağrı geldi. Ben de arayan numarayı tekrar aradım ama karşıma telesekreter çıktı. Daha ne olduğunu anlamadan eşim ’Sen hangi kadınla görüşüyorsun’ diyerek bana tokat atıp kablo ile saldırdı. Kablo ile sırtıma birçok kez vurduktan sonra evden attı. Bir ay önce de beni dövmüştü o zaman da şikayetçi olmuştum" dedi. Şikayet üzerine karakola götürülen Fatma B., iddiaları kabul etmedi. B., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı