GeriGündem Kocaeli seçim sonuçları grafikler ve oranlarla Hurriyet.com.tr'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kocaeli seçim sonuçları grafikler ve oranlarla Hurriyet.com.tr'de!

Kocaeli seçim sonuçları grafikler ve oranlarla Hurriyet.com.tr'de!

Kocaeli seçim sonuçları en son verilerle Hurriyet.com.tr sayfaları üzerinden yayımlanmaya devam ediliyor. Anadolu Ajansının yayımladığı veriler, seçim sayfası üzerinden yayımlanıyor. İşte, Kocaeli'nin seçim sonuçları ve grafiklerle birlikte oy oranları bilgisi

Kocaeli seçim sonuçları için grafikli ve oy oranlı detaylar bölgede ikamet eden seçmenlerin gündeminde yer alıyor. Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi vatandaşlık görevini yerini getirmek için sandık başına giden Kocaeli'ndeki seçmenler, oy verme işleminin ardından seçim sonuçlarına odaklandı. Tüm illerimizin ve ilçelerimizin oy oranları hurriyet.com.tr seçim özel sayfasından vatandaşlarla paylaşılıyor. Marmara Bölgesi'nde yer alan Kocaeli seçim sonuçları ve ilçelerin oy oranları da hurriyet.com.tr seçim özel sayfasından görüntülenebiliyor.

YSK kararı doğrultusunda saat 08.00 itibariyle oy kullanmaya başlayan Kocaelili seçmenler bir yandan da seçim sonuçlarını bekliyor. Büyükşehir olan  Kocaeli ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlar, Büyükşehir belediye başkanı, belediye başkanı, belediye meclis üyeliği ile muhtarlık ve ihtiyar heyeti için oy kullandı.

Anlık seçim sonuçları, partilerin oy dağılımı, il il seçim sonuçları, en doğru ve en kesin seçim sonuçları tüm detaylarıyla hurriyet.com.tr seçim özel sayfasından görüntülenebilecek.

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumlu oldukları seçim bölgelerinde, hakkında yakalama kararı bulunan 25 kişiyi oy kullandıktan sonra gözaltına aldı.

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı’nca sorumluluk alanında yer alan 494 sandık bölgesinde, her sandık başına 1 jandarma görevlendirildi. Jandarma ekipleri, haklarında yakalama kararı bulunan 25 kişiyi tespit etti. Oylarını kullanan 25 kişi, daha sonra gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar, işlemleri için jandarma karakollarına götürüldü.

Kocaeli seçim sonuçları grafikler ve oranlarla Hurriyet.com.trde

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle