Gündem Haberleri

  Kızlar tuvaletinde bıçaklı kavga

  Fatih KARAÇALI- Murat KİBRİTOĞLU/ADANA, (DHA)
  17.02.2006 - 14:53 | Son Güncelleme:

  Adana’da ilköğretim okulu kız öğrenci öğrencisi 16 yaşındaki O.K., teneffüste tuvalette sigara içtiğini öne sürdüğü arkadaşı Y.A.’yı bıçaklayarak yaraladı.

  Olay, Sıtkı Kulak İlköğretim Okulu’nda saat 10.30 sıralarında teneffüs saatinde kızlar tuvaletinde meydana geldi. İddiaya göre, 7- A sınıfı öğrencisi O.K., tuvalette karşılaştığı 7- B sınıfı öğrencisi Y.A.’ya “Sen sigara içiyorsun” dedi. İçmediğini söyleyen Y.A. ile O.K. arasında bu yüzden tartışma çıktı.

  Tartışma sırasında üzerindeki çakıyı çıkaran O.K., Y.A.'yı sol omuz ve sol bacağından bıçakladı. Öğrencilerin bağırarak tuvaletten dışarı çıkmasıyla olayı öğrenen öğretmenler yaralı öğrenci Y.A.'yı Adana Numune Hastanesi’ne götürdü. Y.A. ilk müdahalenin ardından genel cerrahi servisinde doktor gözetimine alındı.

  Öğretmenler tarafından müdür odasına alınan O.K. de okula çağrılan polise teslim edildi. Çocuk Şubesi'ne götürülen O.K.'nin ruhsal sorunları olduğu ve daha önce de bıçakladığı arkadaşı Y.A. ile başka bir nedenden tartıştığı ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı