Gündem Haberleri

  Kızını damgalatacak

  Hürriyet Haber
  03.10.2007 - 10:38 | Son Güncelleme:

  Ferhat Göçer, 10 yaşındaki kalp hastası kızı Yağmur’a nafaka ödememek için şaşırtıcı bir talepte bulundu.

  Ferhat Göçer, nafaka ödemeyi reddettiği kızının kalp rahatsızlığını yendiğini kanıtlamak için tam teşekküllü bir devlet hastanesine sevkini istedi. Ferhat Göçer, 10 yaşındaki kalp hastası kızı Yağmur’a nafaka ödememek için şaşırtıcı bir talepte bulundu. İlk eşi Berna Hocaoğlu’nun çocuğuyla ilgilenmediğini iddia ettiği Ferhat Göçer, kızının kalp rahatsızlığının sona erdiğini belirterek, bunun kanıtlanması için mahkeme kanalıyla devlet hastanesine sevkini istedi.

  Adli Tıp’ta mühür

  Mahkemenin bu talebi kabul etmesi halinde ünlü şarkıcının 10 yaşındaki kızı, yerine başka birisi götürülmesin diye damgalanacak. Mahkeme kararıyla hastaneye sevk edilen kişinin mahkemece tanınması için, Adli Tıp’ta koluna bir mühür vuruluyor ve söz konusu isim olduğuna dair bir yazı veriliyor. Mahkeme Göçer’in talebini kabul ederse küçük kız, muayene olduktan sonra koluna damga vurulacak. Hocaoğlu’nun avukatı Oğuz Müftüoğlu, mahkemeden Göçer’in bu talebinin reddedilmesini stedi. Göçer ile eski eşi Berna Hocaoğlu, mahkeme aracılığıyla birbirlerine ağır suçlamalarda bulundular.

  2 milyon doları var

  Şarkıcı, kendisinden nafaka isteyen eski eşini, “yeni aldığı evin parasını ödemek için dava açtı” diye suçlarken, Hocaoğlu da bunun üzerine Göçer’in, nafaka davası açmaması için kendisine 10 bin dolarlık senet imzalattığını öne sürdü. Hocaoğlu ayrıca, mahkemeye kızına 2 bin 500 YTL nafaka ödemeyi kabul etmeyen eski eşinin mal varlığını da sundu. Berna Hocaoğlu’nun iddiasına göre Ferhat Göçer’in 2 milyon dolar serveti bulunuyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı