Gündem Haberleri

  Kızını bulmak için Bodrum'dan İsviçre'ye yürüyor

  A.A
  05.01.2012 - 18:16 | Son Güncelleme:

  Muğla'nın Bodrum ilçesinden İsviçre'ye kızını bulmak için yürüyen Mustafa Yılmaz, Aydın'ın Söke ilçesine ulaştı.

  Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bodrum'dan 5 gün önce yola çıktığını belirterek, kızını bulma ümidini taşıdığını söyledi.

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde yat yapım ustası olduğunu belirten Yılmaz, “8 yıl önce, boşandığı eşi tarafından yurtdışına kaçırılan kızını, Türkiye'deki hukuki süreçleri kazanmasına rağmen bulamadığını” öne sürerek, kızının bulunması için 100 bin dolarlık ödül koyarak Bodrum'dan İsviçre'ye yürümeye başladığını ifade etti.

  Yılmaz, kızının bulunması için her türlü fedekarlığı yapmaya hazır olduğunu dile getirerek, “Önümde yağmurlu günler var. O günlerde yürüyemeyeceğim. Çadırımı kurup yağmur kesilinceye kadar konaklayacağım. İnsanlar çok duyarlı ve bana destek veriyor. 5 günden beri yoldayım ve hava güzel gidiyor. Kızıma kavuşacağıma inanıyorum ve onu kucaklayıp öpeceğim günü iple çekiyorum” diye konuştu.

  Mustafa Yılmaz, “www.kizimiistiyorum.com” adlı web sitesi açarak insanlardan destek istediğine değinerek, son olarak kızını bulmak için İsviçre'ye gitmeye karar verdiğini, Kapıkule'ye 2,5 ayda varmayı planladığını, günde yaklaşık 30 kilometre yürüdüğünü kaydetti.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı