GeriGündem Kısır koca dehşeti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısır koca dehşeti

Öfkeli koca, eşiyle birlikte kısırlık tedavisi gördüğü muayenehaneyi bastı. Eli bıçaklı saldırgan, sekreteri öldürdü, doktoru da ağır yaralayıp kaçtı.

İzmir'de kadın doğum uzmanı 36 yaşındaki Ali Sözerman, bir süredir eşiyle birlikte kısırlık tedavisi gören öfkeli kocanın bıçaklı saldırısına uğradı. Dr. Sözerman'ın yaralı kurtulduğu saldırıda, 26 yaşındaki sekreteri Ferah Aydın öldü. Alsancak'taki olay, dün saat 10.30'da Jinekolog Dr. Ali Sözerman ve meslektaşı olan eşi Emine Sözerman'ın muayenehanesinde meydana geldi. Çocuk sahibi olabilmek için Kazakistan asıllı eşi Danaa'yla bir yıldır tedavi gören ve adının İbrahim olduğu belirlenen saldırgan apartmana geldi.

Sekretere saldırdı

Muayenehanede doktoru bulamayınca sinirlenen koca, sekreter Ferah Aydın'ı 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Gözü dönmüş saldırgan, muayenehaneden ayrılırken koridorda karşılaştığı Dr. Sözerman'a da saldırıp karnından, sol kol ve sağ kalçasından bıçakladı. Bağırarak yardım isteyen Dr. Sözerman, merdivenlerden inerken düşüp ayak bileğini kırdı. Ayakkabıları olay yerinde kalan saldırgan ise hızla kaçtı.

Polis peşinde

Alsancak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve ameliyata alınan Dr. Sözerman'ın parçalanan kalın bağırsağı dikildi. Meslektaşları doktorun hayati tehlikeyi atlattığını belirttiler. Olay yerinde 3 bıçak ve bir tornovida bulan polis, Denizli'de oturduğu belirlenen katil zanlısını yakalamak için çalışma başlattı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle