Gündem Haberleri

  Kısa kısa...

  Hürriyet Haber
  08.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Denizden parça parça kadın cesedi çıktı

  Galata Köprüsü'nün Eminönü ayağında 20 yaşlarında bir kadın cesedi denizden parça parça çıkarıldı. Dün 10.00 sıralarında denizde şüpheli bir çanta bulan polis ekipleri, içinde kalça hizasından kesildikten sonra katlanıp sıkı sıkı bağlanmış iki kadın bacağıyla karşılaştılar. Bacakların sırrı çözülmeye çalışılırken bu sefer de iskeleye yanaşan vapur kaptanlarından biri, iskelenin 15-20 metre açığında parçalanan kadının vücut kısmının bulunduğunu bildirdi. Bunun üzerine polisler, kolları ve başı olmayan cesedi kıyıya çıkardı. Kol ve başı bulunamayan kadının 2-3 gün önce öldürüldüğü tespit edildi.

  Florya sapığı davası nekrofil raporuna kaldı

  FLORYA Atatürk Ormanı'nda koşu yapan hostes Özlem Ardıç'a tecavüz girişiminde bulunduğu iddia edilen Fuat Balkan'ın nekrofil (ölü sevici) olup olmadığına dair rapor mahkemeye ulaşmadı. Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, 27 yıl ağır hapsi istenen Fuat Balkan katıldı. Şikáyetçi Özlem Ardıç ise duruşmaya gelmedi. Toplumun kendisini karaladığını, hayvan gibi gösterildiğini belirten Fuat Balkan, ‘‘Suçsuzum. Özlem Ardıç'ı bulduğumda yerdeydi. Sadece yardım etmek istedim. Eğer polis, yardım etseydi belki de kurtarıcı biri olarak topluma yansıtılırdım’’ dedi.

  Falcı Rezzan Kiraz'a gözaltı

  TV'lerde baktığı tarot fallarıyla ünlenen Rezzan Kiraz, dün İzmir'de bir süre gözaltına alındı. Karşıyaka'da EGS Park'ta ziyaretçilere fal bakan Kiraz hakkında, ‘677 sayılı Tekke ve Zaviyeler Kanunu’na muhalefetten işlem yapıldı. İfadesi alınan Kiraz, savcının talimatıyla serbest kaldı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı