Gündem Haberleri

  Kısa, kısa...

  Hürriyet Haber
  16.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Polat basından kaçıyor

  UĞUR Polat, rol aldığı dizi setlerinde fotoğraf konusunda sorun çıkartıyor. Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu olan çalışan sanatçı, g ‘‘Çilekli Pasta’’ adlı tv filminin setinden sonra bu kez ‘‘Beni Unutma’’ adlı tv filminin setinde de fotoğrafını çekmek isteyen gazetecilerden kaçıyor. Polat’ın çevresinde bulunanlar sanatçının Devlet Tiyatroları'ndan izin almadığı için böyle davrandığını belirtiyor.

  Cimbom gecesi Kanal D'de

  EMEL Sayın ve Muazzez Abacı, Galatasaray'ın 17 Mayıs'ta Kopenhag'da oynayacağı UEFA Kupası final maçı için elele verdiler. 16 Mayıs gecesi Kopenhag Brondby Hallen'de ünlü sanatçıların katılacağı bir konser ve defile düzenlendi. Organizasyon Kanal D tarafından canlı olarak yayınlanacak.

  Hakan'a albüm yaradı

  GEÇTİĞİMİZ ay müzik piyasasına giren Hakan Sarıca, albümle aynı adı taşıyan ‘‘Nokta’’ adlı parçasıyla çıkış yaptı. Albümünün çıkmasıyla Ukala Bar'dan teklif aldığını söyleyen Sarıca, promosyon için iki hafta süreyle sahneye çıktı. Sarıca, sahne performansının beğenilmesiyle anlaşmanın sezon sonuna kadar uzatıldığını belirtti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı