Gündem Haberleri

  Kısa kısa...

  Hürriyet Haber
  24.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Göz kontrolü kampanyası

  GÖZLÜKEVİ ve oyuncak mağazası zinciri Toys'R'Us, çocuklara yönelik bir göz taraması kampanyası düzenliyor. Ücretsiz olarak yapılacak kampanyanın ilki 26 ve 27 Şubat tarihlerinde Carousel Toys'R'Us'ta gerçekleştirilecek ve Dr. Kazım Şen tarafından yapılacak. İkincisi ise 4 ve 5 Mart tarihlerinde Maslak Toys'R'Us'ta düzenlenecek. Kampanya saatleri 14.00-17.00 arası.

  Zeytinburnu Mecidiyeköy otobüs seferi

  ZEYTİNBURNU Belediyesi ve İETT arasında yapılan anlaşma sonucu İETT Genel Müdürlüğü, Zeytinburnu-Mecidiyeköy arasında otobüs seferleri başlattı. Bu hatta 3 İETT ve 2 özel halk otobüsü aracı olmak üzere 5 araç hizmet verecek. Yarım saatte bir sefer yapılacak. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederek, geçmiş dönemlerde Zeytinburnuluların Büyükşehir'in imkanlarından hakkıyla yararlanamadığını söyledi. Geçmiş dönemlerde, Zeytinburnu Belediyesi, bugün olduğu gibi Büyükşehir'le aynı partiye (FP) ait değildi.

  İshakol'un yeni boyaları

  BOYA üreticisi İshakol, 2000 koleksiyonunu satışa sundu. Her türlü iç mekan duvar yüzeylerinde kullanılabilen İshakol Saten boyaları, su bazlı olduğundan kokusuz, insan sağlığına zararsız ve çevre dostu boyalar. Yıkamaya, silmeye, darbelere dayanıklı, solmayan boyaların renk yelpazesi zengin: Kiremit, hardal, sarı, mavi, bej, yeşil tonları bulunuyor.

  Aydın Tekstil'in şönil koleksiyonu

  BÜYÜK döşemelik kumaş üreticisi Aydın Tekstil, 2000 koleksiyonunu tüketicilere sundu. Koleksiyonda son yılların gözde kumaşı şönil kullanıldı. Hardal, kiremit, yeşil, beyaz ve bej tonlarında şönillerin yanısıra, klasik düz kadife kumaşlara da yer verildi. Fiyatlar 8 milyon 500 bin lira ile 11 milyon 750 bin lira arasında değişiyor. Aydın Tekstil ürünleri, şuralarda satılıyor: İMÇ; Cemil Topuzlu, Erenköy, Masko.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı