Gündem Haberleri

  Kısa, kısa...

  Hürriyet Haber
  02.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Serdar Ortaç şaşırttı

  Serdar Ortaç önceki akşam Dalmaz Garden'ın açılışında sergilediği tavırlarla tepki çekti. Dalmaz'ın yazlık mekanının açılışında ortakları Mehmet Dalmaz, Altay Kaya ve Hüseyin Cankurtaran'la birlikte basın daveti veren Ortaç'ın görevli gazetecilerin, bulunduğu bölüme alınmamalarını istemesi herkesi şaşırttı.

  Mustafa Uğur askerde

  Şarkıcı Mustafa Uğur, Hangover Cafe Bar'da düzenlenen bir geceyle askere uğurlandı. Dostlarıyla birlikte şarkı söyleyip, halay çeken Uğur, gecenin geç saatlerine kadar eğlendi. Futbolculuktan şarkıcılığa geçiş yapan Mustafa Uğur, gecede dostlarına asker selamı verirken, vatani görevini yerine getirmek için sabırsızlandığını açıkladı. Uğur, Isparta'daki 40'ıncı Piyade Alayı'na teslim oldu.

  Nadide klibiyle iddialı

  Nadide Sultan, yeni albümünün ikinci klibini ‘‘Konyalım’’ isimli türküye çekiyor. Kendisi de Konyalı olan şarkıcı, bu sevilen türküyü kliplendirerek hemşehrilerini ve tüm hayranlarını sevindirmeyi planlıyor. İlk klibini albümüne adını veren ‘‘Tutuldum’’ şarkısına çeken Nadide Sultan, ikinci klibi konusunda çok iddialı.

  Banu'dan romantik klip

  Yönetmen Eser Zorlu'nun şarkıcı kızı Banu Zorlu, iki yıllık bir aradan sonra ‘‘Uğur Böceği’’ isimli yeni albümünü piyasaya çıkardı. Albümün ilk klibini sözü ve müziği Kerem Öktem'e ait olan ‘‘İlk Göz Ağrım’’ şarkısına çeken Zorlu, Juliet oldu. Yönetmenliğini Deniz Akel'in üstlendiği klipte Romeo'yu manken Ümit Gider canlandırdı.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı