GeriGündem Kısa haberler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa haberler

Fedex.com’a web ödülü
Hava taşımacılığı sektöründe hizmet veren FedEx, merkezi Amerika'da bulunan Web Pazarlama Derneği tarafından düzenlenen 2001 Web Ödülleri'nde 'En İyi Portal' ve 'Mükemmeliyet Standardı' ödüllerini almaya hak kazandı. Bunun yanı sıra 'Taşımacılık Sektörünün En İyi Web Sitesi' ödülünü ikinci kez elde etti. Ayrıca, eWeek'in her yıl düzenlediği Fast Track 500 - E-iş Yenilikçileri listesinde General Electric'in arkasından ikinci sırada yer aldı.


Capitol, ETİ’yle çalışacak
Capitol Halkla İlişkiler müşteri portföyüne yerli bir markayı kattı. Kek ve bisküvi sektöründe hizmet veren Eti, 1 Aralık 2001'den itibaren halkla ilişkiler faaliyetlerini Capitol Halkla İlişkiler ile yürütme kararı aldı. Capitol Halkla İlişkiler 1992'den bu yana ulusal ve uluslararası bir çok marka ve kuruma hizmet veriyor. Dünya çapındaki iletişim gruplarından WPP tarafından satın alındıktan sonra Ogilvy Public Relations Worldwide'ın Türkiye temsilciliğini üstlendi.


ACNielsen’liler bir arada
ACNielsen çalışanları, her yıl aralık ayının ilk haftasında düzenlenen 'ACNielsen Day' etkinliklerini 7-8 Aralık'ta Silivri Klassis Otel'de kutladılar. 220 çalışanın bir araya geldiği hafta sonunda tüm yıl yapılan çalışmalar değerlendirildi ve gelecek planları paylaşıldı. İstanbul Merkez'in yanı sıra Ankara, İzmir, Samsun, Erzurum ve Adana Bölge Müdürlükleri'nden katılımların gerçekleştiği toplantıları akşam gala yemeği takip etti.


SAS Institute güçleniyor
Analitik Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Veri Ambarı konusunda pazar lideri SAS Institute eczacılık ve biyoteknoloji alanında önemli bir adım attı. Şirket ilaç patenti alma, ilaç geliştirme ve pazarlama faaliyetlerine ilişkin yasal düzenlemelere uyumlu web tabanlı çözümler üreten iBiomatics'i bünyesine kattı. SAS Institute bundan böyle iBiomatics müşterilerine doğrudan ürün ve hizmet sunacak.


Panter’den atılım
Profesyonel güvenlik konusunda hizmet veren Panter Güvenlik 2001'de cirosunu yüzde 100, personel sayısını da yüzde 50 artırdı. Halen Elite Residence, D&R, Endi, Maslak Venue, Gima gibi farklı iş kollarında çok sayıda firmaya hizmet veren şirket 1996'da faaliyete geçti. Panter, müşterilerinin  ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda raporlar hazırlıyor, kuruluşlara gerekli organizasyon, personel ve teçhizatı sağlıyor. Bilgi için tel: 0212 280 08 08


TNT Türkiye’ye iki ödül
TNT Türkiye, İngiltere'de 'En İyi Operasyon Performansı' ve 'En iyi Satış Ekibi' ödüllerini aldı. Bir yıl içinde her hafta ortalama 10 binden fazla teslimatın zamanında yerine ulaştırılmasındaki başarıya verilen ‘En İyi Performans Ödülü’nü’ yüzde 95.1 performans başarısı gösteren TNT Türkiye aldı. Satış ekibinin birçok kritere göre değerlenidilen yüzde 98.8'lik başarısı sayesinde 'En iyi Satış Ekibi Ödülü' de TNT Türkiye'nin oldu.


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle