Gündem Haberleri

  Kırıkkale'de soba gazı 3 can aldı

  Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE (DHA)
  02.02.2011 - 11:29 | Son Güncelleme:

  KIRIKKALE’de Sanayi Mahallesi’ndeki 3 katlı bir apartmanın son katında oturan anne- baba ve askere gitmeye hazırlanan 20 yaşındaki oğullları, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü.

  Olay, Sanayi Mahallesi Mustafa Keskin Caddesi 1966 Sokak No:16’da bulunan aynı ailenin oturduğu 3 katlı apartmanın son katında meydana geldi. Binanın alt katlarında oturan Ceylan ailesinin evli çocukları, saat 09.00 olduğu halde üst katta oturan anne ve baba ve kardeşinden ses çıkmaması üzerine kapılarını çaldı. İçeriden ses gelmeyince kapıyı kırarak içeri girdiğinde de annesi 55 yaşında Emine Ceylan, babası 60 yaşında Hasan Ceylan ve kardeşi 20 yaşındaki Rıza Ceylan’ı yataklarında hareketsiz gördü.

  3’Ü DE ÖLDÜ
   
  Haber verilmesi üzerine gelen 112 ekipleri, anne Emine Ceylan’ın öldüğünü belirlerken, baba Hasan ve oğlu Rıza Ceylan hemen ambulansla Kırıkkale Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak baba ve oğlu da doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

  Hasan Ceylan"la oğlu Rıza Ceylan’ın inşaatlarda işçi olarak çalıştıkları, Rıza Ceylan’ın askere gitmeye hazırlandığı belirtildi. Olay üzerine ailenin diğer çocukları ve komşuları göz yaşlarına boğuldu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı