Gündem Haberleri

  Kırıkkale Valisi'nden sosyal medya fenomenine sert tepki...

  İHA
  29.05.2017 - 21:21 | Son Güncelleme:

  Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz, kendisinin de fotomontajlı fotoğrafını paylaşan sosyal medya fenomenine sert çıktı.

  Söz konusu paylaşımlar hakkında Vali Haktankaçmaz, “Kırıkkalelilerin çeyreği kadar cesareti ve mertliği olmadığı için sahte bir twitter hesabı kullanılarak son birkaç gündür Kırıkkaleli hemşehrilerimiz hakkında çirkin ifadeler kullanılmıştır. Provokasyon amaçlı söz konusu twitter hesabını yöneten bu kişi veya kişiler ahlaksızlıklarını daha ileri götürüp şahsımla sahur sohbeti yaptıkları yalanıyla montaj bir fotoğraf da paylaşmışlardır.

  akın geçmişte de milli ve manevi hassasiyeti yüksek birkaç ilimize yönelik provokasyon amaçlı benze paylaşımlar yapmış olan söz konusu sahte hesapla ilgili yasal süreçler başlatılmıştır” dedi.

  Kırıkkale Valisinden sosyal medya fenomenine sert tepki...

  MONTAJ FOTOĞRAF TEPKİSİ

  Vali Haktankaçmaz, twitter hesabından paylaştığı mesajda da "Kırıkkalelilerin tırnağı olamayacak bir mahluk benimle sahur sohbeti yaptığı yalanıyla Makamda hediye verirken montaj bir foto yayınlamış. Amacı belli bu kişiliksiz mahlukla ilgili yasal süreçler başlatılmıştır" dedi.

   Kırıkkale Valisinden sosyal medya fenomenine sert tepki...

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı