Gündem Haberleri

  Kiralık Aşk yeni bölümüyle Star Tv'de (Saat kaçta,hangi kanalda,yeni bölümde neler olacak?)

  Hürriyet Haber
  24.07.2015 - 12:08 | Son Güncelleme:

  Ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu akşam Star ekranlarında saat 20.00'da yayınlanacak olan Kiralık Aşk dizinin iki fragmanı da yayınlandı

  Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk dizisinde yine aşk dolu heyecanlı sahneler sizleri bekliyor.

  Bu akşam 6. Bölümü yayınlanacak olan dizide Ömer ile Defne arasında olumlu gelişmeler olacak. Ömer giderek kendini daha fazla Defne’ye kaptırıyor.

  6. BÖLÜMDE KİRALIK AŞK DİZİNDE NELER OLACAK?

  Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor. Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki?

  Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor. Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum günü için?

  Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki ya Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a…

  Kiralık Aşk yeni bölümüyle Star Tvde (Saat kaçta,hangi kanalda,yeni bölümde neler olacak)

  KİRALIK AŞK 5. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

  Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor.
  Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan sonra kendini Ömer’e daha yakın hisseder. her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması!

  Elinde hediyesiyle Ömer’in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer’le romantik bir gece geçiren Yasemin… Defne neye uğradığını şaşırır ve Ömer’i basbayağı kıskandığını fark eder. Hem de ne kıskanmak!

  Sinan da diğer yanda, Ömer ve Yasemin arasında geçen bu romantik geceyi öğrenir ve yıkılır.

  OYUNCU KADROSU

  Barış Arduç - ÖMER

  Kuralcı, titiz, zeki, çalışkan, başarılı bir ayakkabı tasarımcısı. Sinan’la ortak firma sahibi. Anne ve babasının ölümünden dedesini sorumlu tutuyor.

  Elçin Sangu - DEFNE

  Anneannesi ve kardeşleriyle yaşar, garsonluk yaparak para kazanır. Yaşadığı acılara rağmen neşesini kaybetmeyen, hep bir mutluluk sebebi bulabilen biri.

  Salih Bademci - SİNAN

  Ömer’in ortağı. Zengin, çapkın, mantıklı ve başarılı bir işadamı. Söz konusu aşk olduğunda tutkulu ve işini şansa bırakmayan biri.

  Sinem Öztürk - YASEMİN

  Kötü kalpli, hırslı bir kadın. Yeni girdiği işinde patronu Ömer’i tavlamak için her şeyi yapabilecek kadar kötü biri.

  Nergis Kumbasar - NERİMAN

  Dizideki aşk oyununu yazan ve rolleri paylaştıran, Ömer’i evlendirmeye çalışan paragöz ve kötü biri.

  Levent Ülgen - NECMİ

  Neriman’ın kocası, Ömer’in amcası. Hayatı boyunca para yemiş, gezmiş, tozmuş, içten pazarlık abidesi bir karakter.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı