GeriGündem Kiralık Aşk 8.bölüm fragmanı yayınlandı! Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak? Ömer ve Defne arasında aşk mı başlıyor? (FRAGMAN İZLE)
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiralık Aşk 8.bölüm fragmanı yayınlandı! Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak? Ömer ve Defne arasında aşk mı başlıyor? (FRAGMAN İZLE)

Kiralık Aşk 8.bölüm fragmanı yayınlandı! Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak? Ömer ve Defne arasında aşk mı başlıyor? (FRAGMAN İZLE)
refid:29726177 ilişkili resim dosyası

Star tv’nin sevilen dizisi Kiralık aşk Cuma günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. İzleyeneleri ekranlara kilitleyen Kiralık Aşk dizisinde Ömer ve Defne arasında aşk başlıyor mu? Heyecan ve sürprizlerle dolu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Detaylar haberimizde..

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk dizisinde yine aşk dolu heyecanlı sahneler sizleri bekliyor. Kiralık Aşk Cuma akşamı ekrana gelen 7. son bölümüyle reytinglerde birinci oldu. Cuma günü saat 20.00’da ekranlara gelmeye hazırlanan Kiralık Aşk 1. ve 2. fragmanlarını yayınladı.


Kiralık Aşk 1. fragmanı izlemek için aşağıdaki linke tıklayın
http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kiralik-ask-8-bolum-fragmani


Kiralık Aşk 2. fragman izlemek için aşağıdaki linke tıklayın
http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kiralik-ask-8-bolum-2-fragmani

KİRALIK AŞK 8. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Defne her zaman ki gibi Ömer’in kahvaltısını hazırlamak için eve gelir. Bir de ne görsün? Ömer çok hasta. Hemen onu bakıma alır. Çorba, ateş düşürmek için buz torbası, şefkatli dokunuşlar, sevgi dolu bakışlar… Uzun zamandır kimsenin ilgisini ve şefkatini bu kadar hissetmeyen Ömer, Defne’nin bu kadar yakınında olmasına yine dayanamayacaktır.

Ömer, hala doğum günündeki kitabı Yasemin’in aldığını zannederken, Yasemin de bu durumun tadını çıkartmaktadır. Artık Ömer’i elde etmek için önünde hiçbir engel kalmadığını düşünen Yasemin’in planları, hiç beklenmedik biri tarafından altüst edilecektir.

Neriman ise tabi ki boş durmamaktadır. Bu sefer tersinden taktik uygulayacaktır. Evlilik yıldönümünü kutlamak için büyük bir davet veren Neriman tatlı diliyle Ömer’in aklını Defne konusunda karıştıracak, ona yönelmesini sağlayacaktır.

Kiralık Aşk 8.bölüm fragmanı yayınlandı Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak Ömer ve Defne arasında aşk mı başlıyor (FRAGMAN İZLE)

7. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sinan ve Defne arasında duygusal bir ilişki olduğunu düşünen Ömer, Defne'yi karşısına alıp ciddi bir konuşma yapıyor. Defne'yi Sinan'dan kıskanan Ömer, şirket çatısı altında duygusal bir ilişkinin yaşanmaması gerektiğini söylerken, Defne duydukları karşısında şok oluyor. Defne ve Ömer arasındaki soğukluk, Yasemin'de zafer hissi uyandırıyor.

Başlarda Yasemin'e aşık olan, hatta Neriman’ın oyununa destek olan Sinan ise Defne'ye garip hisler duymaya başlıyor. Peki, Defne tüm bunların bir yanlış anlaşılma olduğunu Ömer'e açıklayacak mı? Defne ve Sinan'ın birlikte olduğunu düşünen Ömer, Yasemin'e mi yakınlaşacak? Neriman, şimdi ne yapacak?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle