Gündem Haberleri

  Kıraç'tan Kılıçdaroğlu'na destek

  Kamil ATALAY/Antalya, (DHA)
  24.05.2010 - 13:24 | Son Güncelleme:

  Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde düzenlenen 16'ncı Uluslararası Barış Suyu Kültür, Turizm ve Gençlik Festivali'nin son gününde sahneye çıkan Kıraç, konserinin sonunda, CHP'nin yeni Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na başarı diledi, “Kan değişikliği iyi oldu. Biraz sorunlu oldu ama iyi oldu” dedi.

  Anadolu Rock'ının usta ismi Kıraç, Manavgat'taki konserinde büyük ilgi gördü. Manavgat Belediyesi tarafından bu yıl 16'ncısı düzenlenen ve 6 gün süren Uluslararası Barış Suyu Kültür, Turizm ve Gençlik Festivali'nin finalinde Manavgat Stadı'nı dolduran binlerce kişi, Kıraç'ın şarkılarıyla coştu. Sahne performansıyla büyük beğeni toplayan Kıraç, birçok parçasını da hayranlarıyla birlikte söyledi. Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Kıraç, konser boyunca hareketli şarkılarının yanı sıra, duygusal şarkılara da yer verdi.

  Konser sonunda sunucu Vatan Şaşmaz'ın Manavgat Belediye Başkanı CHP'li Şükrü Sözen'in CHP Genel Kurultayı'na gittiği için festivalin kapanışına katılamadığını belirtmesi üzerine Kıraç, CHP'nin yeni Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu kutladığını söyledi. Kıraç, “Kan değişikliği iyi oldu. Biraz sorunlu oldu ama iyi oldu” dedi. Konserin sonunda Manavgat Belediye Başkan Vekili İbrahim Halimoğlu, Kıraç'a festival anısına çiçek ve şilt verdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı