Gündem Haberleri

  Kıraç konserinde olay

  Hürriyet Haber
  26.02.2005 - 10:09 | Son Güncelleme:

  Edirne'de verdiği konser sırasında Rock müzik sanatçısı Kıraç ile menajeri Numan Demirbilek, atılan şişelerin yüzlerine isabet etmesi sonucu yaralandı.

  Papağan Organizasyon aracılığınla Orange 22'de konser veren Ali Tufan Kıraç (33), son şarkısında grup arkadaşlarını tanıttı. Bu esnada seyirciler arasından bir kişinin menajeri Numan Demirbilek'e (32) şişe atmasına sinirlenen Kıraç, şişeyi kimin attığını sordu. Bunun üzerine seyirci grubundan bir kişinin, Kıraç'ın üzerine de şişe atmasıyla kaşından yaralandı. Edirne Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kıraç ve Demirbilek'e ilk müdahale yapılarak, röntgen çekildi.

  Hastanede basın mensuplarına açıklama yapan Demirbilek, Kıraç'ın durumunu iyi olduğunu, kendisinin de burnundan yaralandığını, olayla ilgili olarak İstanbul'da açıklama yapacaklarını söyledi.

  Röntgen çekimi esnasında basın mensuplarının görüntü almamaları için Kıraç, korumaları tarafından hastaneden gizlice çıkarıldı.

  Edirne Emniyet Müdürlüğü'ne götürülün Kıraç, ifadesi alınmasının ardından İstanbul'a gitti. Edirne Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, olayla ilgili 7 kişinin gözaltına alındığını bildirdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı