Gündem Haberleri

  Kına gecesinde taciz kavgası: 2 ölü

  Lokman DAĞ, (DHA)
  25.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir’in Buca İlçesi’nde damat Hüseyin Göktepe ile gelin Birsen Çokbaşarıcı’nın kına gecesinde elle taciz ve laf atma iddiaları yüzünden çıkan kavga 2 kişinin ölümüyle sonuçlandı. Kına gecesine katılan gençlerden 17 yaşındaki H.A., iki genç kıza tacizde bulunduğu gerekçesiyle davetliler tarafından tartaklandı.

  Düğün evini bastılar

  Yüzünden ve başından yaralanan H.A., evine giderek babası Osman Nuri A.’dan (45) yardım istedi. Osman Nuri A., yanına kardeşi Fevzi A. (40), yakınları Halil Ayboğan (32) ve Abdülgani Doğan’ı (25) alarak kına gecesini bastı. İki taraf sopa ve bıçaklarla birbirine girdi. Yaralanan Osman Nuri A., oğlu H.A., kardeşi Fevzi A., yakınları Ayboğan ve Doğan ile damanın babası emekli polis Süleyman Göktepe (46) hastaneye kaldırıldı.

  Tedavi sonrası gözaltı

  Osman Nuri A. ve Süleyman Göktepe yaşamlarını yitirdi, 4 kişi de yaralandı. Olaydan sonra aralarında damat ile H.A.’nın da bulunduğu 8 kişi tedavilerinin ardından gözaltına alındı. Osman Nuri A.’nın yakınları H.A.’nın yanlış anlaşıldığını, kızlara laf atan çocuklara müdahale ettiğini iddia etti.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı