Gündem Haberleri

  Kimse ne olduğunu anlamadı! Genç kızlar birbirlerine girdiler

  Hürriyet Haber
  06.10.2017 - 12:20 | Son Güncelleme:

  Malatya’da genç kızların saç saça baş başa kavgası bir esnaf tarafından görüntüledi. Kavgayı araya giren esnaflar ayırdı.

  Battalgazi ilçesi Sevgili Sokak’ta isimleri öğrenilmeyen üç genç kız birbirine girdi. Görgü tanıklarının iddialarına göre, üç kız arasında sözlü başlayan tartışma kısa sürede tekme tokat kavgaya dönüştü. Birbirlerin saçlarını yolan kızların kavgası, sokaktaki bir esnaf tarafından kayda alındı. Görüntülere, kavgayı gören bir esnafın müdahale edip etmeme konusunda kararsız kaldığı anlar da yansıyor. Sonunda kararını müdahale etme yönünde veren esnaf, birbirine giren kızları ayırmaya çalışıyor. Esnaflardan bir diğeri de bir süre izledikten sonra olaya müdahale ediyor.

  Malatya'da genç kızların saç saça baş başa kavgası kameradaMalatya’da 3 genç kız saç saça, baş başa kavga etti. Kızların kavgası esnaf tarafından cep telefonu ile görüntülendi.Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı Sevgili Sokak’ta isimleri öğrenilmeyen üç genç kız nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı birbirine girdi. Görgü tanıklarının iddialarına göre üç kız arasında sözlü başlayan tartışma kısa sürede tekme tokatlı kavgaya dönüştü. Birbirlerin saçlarını yolan kızların kavgası, sokaktaki bir esnaf tarafından kayda alındı. Görüntülerde kavgayı gören bir esnafın esnafın müdahale edip etmeme konusunda kararsız kaldığı anlar da yansıyor. Sonunda kararını müdahale etme yönünde veren esnaf, salatalığını yedikten sonra saç saça, baş başa birbirine giren kızları ayırmaya çalışıyor. Esnaflardan bir diğeri de bir süre izledikten sonra sonunda müdahale ediyor.Aynı zamanda, kavganın yanından geçen bir başka kadının olaya kayıtsız şekilde geçmesi ise dikkat çekiyor.
  Etiketler: KAVGA , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı