Gündem Haberleri

  Kilyos'ta siyah beyaz kavgası

  Servet YILMAZ-Sinem VURAL
  03.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Radar Live festivaline iki müzisyen arasında yaşanan ırkçı kavga damgasını vurdu.

  Kilyosta siyah beyaz kavgasıKilyosta siyah beyaz kavgası
  Kelis ve arkada görünen davulcusuBen Drew
  Kilyos'ta düzenlenen Radar Live festivaline, Amerikalı R&B sanatçısı Kelis'in siyahi davulcusu ile İngiliz Hip Pop'çı Ben Drew arasında yaşanan ırkçı kavga damgasını vurdu.

  Kuliste yumruklaştılar
  Solar Beach'te düzenlenen Radar Live 2007'de konserler tüm hızıyla devam ederken, önceki akşam basının alınmadığı kulis bölümünde büyük bir kavga çıktı. Kelis'in davulcusu ile İngiliz Hip Hop'çı Ben Drew arasında başlayan sözlü tartışma, kısa sürede yumruklaşmaya kadar vardı. Olaya müdahale eden güvenlik görevlileri Drew'i olay yerinden uzaklaştırmak istese de onun küfürleri ortamı daha da gerdi.

  Benim ten rengim beyaz
  Bir yandan çevresindeki masaları devirirken bir yandan da küfürler yağdıran Hip Hop'çı, en sonunda siyahi davulcuya dönerek "Hadi buraya gelde teke tek kavga edelim. Gangsterler... Benim ten rengim beyaz" diye bağırdı. Bu ırkçı sözler orada bulunan herkesi şoke ederken, Kelis ve ekibi güvenliğin Drew'i kulisten uzaklaştırmasının ardından korumalar eşliğinde Solar Beach'i terk etti.

  Kilyosta siyah beyaz kavgası

        Marilyn Manson

  /images/100/0x0/55eb3d60f018fbb8f8b45405Marilyn Manson'a laf attı
  İkinci yılında rekor katılıma ulaşan Radar Live'ın üçüncü gününde, rock'ın asi yıldızı Juliette Lewis sahnedeydi. Juliette and the Licks grubunun vokalisti, şarkılarının yanı sıra sahne şovuyla da büyük ilgi çekti. Sahneden sık sık Türkçe olarak izleyicilere teşekkür eden şarkıcı, festival kapsamında sahne alan Marilyn Manson'a da laf attı: "Bizim her gittiğimiz yere Manson da geliyor. Son dört konserimizde karşılaştık. Ama biz gittiğimiz yere güneşi, o ise yağmuru getiriyor; uyarıyoruz!"
                                                                                Juliette Lewis

                                                                      

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı