Gündem Haberleri

  Kılıçdaroğlu'ndan başsağlığı ziyareti

  A.A
  09.10.2011 - 17:01 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a başsağlığı ziyaretinde bulundu.

  Başbakan Erdoğan'ın Üsküdar Kısıtlı'daki konutuna saat 16.00'da gelen Kılıçdaroğlu, saat 16.20'de buradan ayrıldı. Basına kapalı gerçekleştirilen taziye ziyaretine CHP Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak, Gürsel Tekin ve Akif Hamzaçebi de katıldı.

  BAŞBAKAN VATANDAŞLARIN TAZİYELERİNİ KABUL ETTİ / WEB TV

  KILIÇDAROĞLU'NDAN BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ / WEB TV

  BAŞBAKAN ANNESİNİN MEZARINI ZİYARET ETTİ / WEB TV

  Taziye ziyaretinden fotoğraflar

  Daha sonra Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün de Başbakan Erdoğan'ın evinde taziye ziyaretinde bulunduğu öğrenildi. Öte yandan, Başbakan Erdoğan'ın, bu sabah çok yakın akraba olanların dışında taziye ziyareti almadığı öğrenildi.

  Bu arada, Başbakan Erdoğan'ın konutundaki arsada, basın mensuplarının bekleyişi sürüyor. Üsküdar Belediyesi, buradaki basın mensuplarına çay ve su ikramında bulunuyor. Belediye ayrıca, yağışlı hava nedeniyle gazetecilere yağmurluk dağıttı.

  İSRAİL CUMHURBAŞKANI'NDAN TAZİYE MESAJI

  İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in, annesi Tenzile Erdoğan'ın vefatı nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a taziye mesajı gönderdiği bildirildi. Başbakanlık kaynaklarından verilen bilgiye göre, Şimon Peres mesajında Başbakan Erdoğan'a başsağlığı dileğinde bulundu.

  Bu arada, Irak Milli Meclisi Başkanı Usame El Nuceyfi de, Başbakan Erdoğan'ın Üsküdar Kısıklı'daki konutuna gelerek taziye ziyaretinde bulundu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı