Gündem Haberleri

  Kılıçdaroğlu: Savcı o mailleri açıklasın

  A.A
  09.05.2011 - 09:01 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YGS'deki şifre iddialarıyla ilgili olarak başlatılan soruşturmada sürpriz olduğunu iddia etti ve ''Savcı benim bildiğim bir sürprizi açıklarsa Türkiye için de çok önemli bir sürpriz açıklanmış olacak. Polis silinen bilgileri öğrendiğinde bazı maillere rastladı'' dedi.

  Show TV'de yayımlanan “Siyaset Meydanı Seçim Özel” programına katılarak, Ali Kırca ve Tuba Atav'ın sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, YGS ve ÖSYM konusunda önemli bir sürprizin olduğunu öne sürerek şunları söyledi:

  “Savcı benim bildiğim bir sürprizi açıklarsa Türkiye için de çok önemli bir sürpriz açıklanmış olacak. Ama önce sayın savcı açıklasın. Ben yargıya müdahale etmeyeyim. Polis silinen bilgileri öğrendiğinde bazı maillere rastladı. Sürpriz o maillerle ilgili. Üniversiteye yerleştirmeyle ilgisi var. Sayın savcının bu bilgileri saklamaya hakkı yok. 1 milyon 700 bin kişinin hakkını yiyenin o koltukta oturması Başbakan'ı rahatsız etmiyorsa o çocukların günahı onun boynunadır. Şifre varsa kopya vardır.”

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı