GeriGündem Kılıçdaroğlu'nun çağrısına ilk Selvi Hanım uydu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kılıçdaroğlu'nun çağrısına ilk Selvi Hanım uydu

Kılıçdaroğlu'nun çağrısına ilk Selvi Hanım uydu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Afrin'de 8 şehidin ve 13 yaralının olduğunu belirterek, "Şehitlerimizin tabutuna Türk bayrağı sarıyoruz. Bütün vatandaşlarım, şehitlerimizi ebedi istirahatgâhlarına yolcu edinceye kadar evlerimize, bürolarımıza, işyerlerimize Türk bayrağı asalım" dedi. Kılıçdaroğlu'nun çağrısının ardından CHP Genel Merkezi'ne ve Kılıçdaroğlu'nun evinin penceresine Türk bayrağı asıldı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Zeytin Dalı harekâtında şehit olan askerlere Allah'tan rahmet dileyerek, "Bütün vatandaşlarımdan şunu yapmalarını istiyorum. Kahraman ordumuza güveniyoruz, terörle mücadele konusunda başarılı olacakları konusunda hiçbir şüphemiz yok. Şehitlerimizin tabutuna Türk bayrağı sarıyoruz. Bütün vatandaşlarım, şehitlerimizi ebedi istirahatgâhlarına yolcu edinceye kadar evlerimize, bürolarımıza, işyerlerimize Türk bayrağı asalım" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan şehitlerimiz için bayrak çağrısı

Kılıçdaroğlu'nun çağrısının ardından CHP Genel Merkezi'ne Türk bayrağı asıldı. Kılıçdaroğlu'nun bu çağrısına eşi Selvi Kılıçdaroğlu da destek verdi. Selvi Kılıçdaroğlu, Çukurambar'daki evlerinin penceresine Türk bayrağı astı.  

Öte yandan, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, gönderdiği kısa mesajlarla partililerden de ev ve işyerlerine Türk bayrağı asmalarını istedi.

Kılıçdaroğlunun çağrısına ilk Selvi Hanım uydu

CHP liderinin eşi Selvi Kılıçdaroğlu, evlerinin penceresine Türk bayrağı astı

Kılıçdaroğlunun çağrısına ilk Selvi Hanım uydu

CHP Genel Merkezi'ne Türk bayrağı asıldı

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 saatte ne oldu? (02.03.2018)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle