Gündem Haberleri

  Kılıçdaroğlu'nun çağrısına ilk Selvi Hanım uydu

  AA
  02.03.2018 - 11:27 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Afrin'de 8 şehidin ve 13 yaralının olduğunu belirterek, "Şehitlerimizin tabutuna Türk bayrağı sarıyoruz. Bütün vatandaşlarım, şehitlerimizi ebedi istirahatgâhlarına yolcu edinceye kadar evlerimize, bürolarımıza, işyerlerimize Türk bayrağı asalım" dedi. Kılıçdaroğlu'nun çağrısının ardından CHP Genel Merkezi'ne ve Kılıçdaroğlu'nun evinin penceresine Türk bayrağı asıldı.

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Zeytin Dalı harekâtında şehit olan askerlere Allah'tan rahmet dileyerek, "Bütün vatandaşlarımdan şunu yapmalarını istiyorum. Kahraman ordumuza güveniyoruz, terörle mücadele konusunda başarılı olacakları konusunda hiçbir şüphemiz yok. Şehitlerimizin tabutuna Türk bayrağı sarıyoruz. Bütün vatandaşlarım, şehitlerimizi ebedi istirahatgâhlarına yolcu edinceye kadar evlerimize, bürolarımıza, işyerlerimize Türk bayrağı asalım" dedi.

  Kemal Kılıçdaroğlu'ndan şehitlerimiz için bayrak çağrısı

  Kılıçdaroğlu'nun çağrısının ardından CHP Genel Merkezi'ne Türk bayrağı asıldı. Kılıçdaroğlu'nun bu çağrısına eşi Selvi Kılıçdaroğlu da destek verdi. Selvi Kılıçdaroğlu, Çukurambar'daki evlerinin penceresine Türk bayrağı astı.  

  Öte yandan, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, gönderdiği kısa mesajlarla partililerden de ev ve işyerlerine Türk bayrağı asmalarını istedi.

  Kılıçdaroğlunun çağrısına ilk Selvi Hanım uydu
  CHP liderinin eşi Selvi Kılıçdaroğlu, evlerinin penceresine Türk bayrağı astı

  Kılıçdaroğlunun çağrısına ilk Selvi Hanım uydu
  CHP Genel Merkezi'ne Türk bayrağı asıldı

  Genelkurmay acı haberi açıkladı: 8 asker şehit, 13 asker yaralıGenelkurmay acı haberi açıkladı: 8 asker şehit, 13 asker yaralı

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (02.03.2018)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı