Gündem Haberleri

  Kılıçdaroğlu: Derdini dile getirmiyorsa, birilerinin vekilidir

  A.A
  18.02.2011 - 10:15 | Son Güncelleme:

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Eğer bir milletvekili milletin derdini dile getirmiyorsa o sizin değil birilerinin vekilidir” dedi.

  Kılıçdaroğlu, Düzce gezisi kapsamında Kaynaşlı ilçesini ziyaret etti. Kaynaşlı'da vatandaşları selamlayan Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmada halkın iktidarını kurmak için yola çıktıklarını belirterek destek istedi.

  Esnafın, emeklinin, memurun durumunun iyi olmadığını öne süren Kılıçdaroğlu, toplanan kalabalığa, “Düzce'nin milletvekilleri sizin sorunlarınızı dile getiriyor mu?” diye sordu. Kılıçdaroğlu, “Herhalde Düzce'nin hiçbir sorunu yok, sorunu olsaydı bir milletvekili de çıkıp Meclis kürsüsünden bunu anlatırdı” diye konuştu.

  Milletvekillerinin halkın sorunlarını dile getirmek, onlara çözüm yolları üretmek için varolduğunu dile getiren Kılıçdaroğlu, “Eğer bir milletvekili milletin derdini dile getirmiyorsa o sizin değil birilerinin vekilidir. Ben de sizin dertlerinizi dile getirenlere oy vermenizi istiyorum” ifadelerini kullandı.

  Hükümet ne yaparsa yapsın gerçekleri herkesin bildiğini belirten Kılıçdaroğlu, bu gerçeklerin de kahvehanede, tarlada, her yerde halka anlatılması gerektiğini vurguladı. Vatandaşlardan CHP iktidarı için oy isteyen Kılıçdaroğlu, “Halkın dertlerini çözmek için yola çıktık, geçmişte başka partilere oy vermiş olabilirsiniz, ama haziranda halkın sorunlarını çözecek partiyi iktidar yapın” dedi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı