Gündem Haberleri

  Kidman ile Crowe birlikte tatil yapıyor

  Hürriyet Haber
  12.07.2001 - 12:27 | Son Güncelleme:

  İki Avustralyalı film yıldızı Nicole Kidman ve Russel Crowe'un tatillerini birlikte geçirdiği iddiası ortalığı karıştırdı. Kidman ve Crowe'un Wakaya adasında olduğu yolundaki haberler ada yetkilileri tarafından yalanlansa da adının açıklanmasını istemeyen bazı kaynaklar, Crowe ve Kidman'ın Wakaya adasında olduğunda ısrar ediyorlar.

  Sinema dünyası eşi Tom Cruise'dan bir süre önce ayrılan Nicole Kidman'ın Russell Crowe ile aynı yerde tatil yaptığı iddiasıyla çalkalanıyor. İki yıldıza yakın kaynaklara göre Kidman ve Crowe, Fiji'nin Wakaya adasında denizin ve güneşin tadnı çıkarıyor.

  Kidman ve Crowe'un Wakaya adasında olduğu yolundaki haberler ada yetkilileri tarafından yalanlansa da adının açıklanmasını istemeyen bazı kaynaklar, Crowe ve Kidman'ın Wakaya adasında olduğunda ısrar ediyorlar.

  Fiji'de yayınlanan Sun gazetesindeki habere göre, Kidman ve evlatlık edindiği iki çocuğu, geçen hafta Cuma günü özel bir jetle Güney Pasifik'teki adalar ülkesine geldi.

  Gladyatör filmindeki Romalı General Maximus rolüyle geçen yıl En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar kazanan Crowe'un da 10 Temmuz Salı günü özel jetiyle Fiji'ye gelerek, buradan Wakaya adasına uçtuğu söyleniyor. Nadi havaalanındaki kaynaklar da iki yıldızın jetlerinin havaalanında beklediğini doğruladılar.

  Gazete, adanın daha önce Bill Gates, Michelle Pfeiffer ve Celine Dion'un da aralarında bulunduğu birçok ünlü kişiye evsahipliği yaptığını yazdı.

  Isabella adında 8 yaşında bir kızı ile 6 yaşında Connor adlı iki evlatlık çocuğu bulunan Kidman ve Tom Cruise, bu yıl başında ayrılacaklarını açıklamıştı. Crowe da ünlü yıldız Meg Ryan ile kısa bir süre birlikte olmuş, adı Kidman ile aşk dedikodularına karışmıştı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı