Gündem Haberleri

  Kevin Costner'ı korkutan şaka

  Umut ERDEM/ANKARA
  31.10.2007 - 00:55 | Son Güncelleme:

  Konser vermek için Türkiye'ye gelen Hollywood yıldızı Kevin Costner'a yapılan bir şaka ortalığı karıştırdı.

  KEVIN COSTNER'IN ZENGER PAŞA KONAĞINDAN VE KONSERİNDEN FOTOĞRAFLAR...

  Ankara'da katıldığı bir yemekte Osmanlı giysileri içindeki bir görevli, şov kapsamında Costner'ın boğazına pala dayadı. Ne olduğunu anlayamayan Costner korku içinde irkilirken, korumaları da hizmetlinin hemen kolundan tutarak müdahale ettiler.ÜNLÜ Amerikalı sinema oyuncusu Kevin Costner, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Çankaya Köşkü'nde düzenlenen resepsiyonun ardından, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in konuğu olarak Zenger Paşa Konağı'nda öğle yemeği yedi. Geleneksel Türk kıyafetlerinin sergilendiği ve eşyalarının kullanıldığı Ankara Kalesi'ndeki restorana gazeteciler alınmadı. Costner'a başlangıç yemeği olarak dolma, ezme, paşa mezesi ve tarator, ana yemek olarak paşa pidesi ve tandır, tatlı olarak ise sarı burma ikram edildi.
  Kalabalık bir davetlinin katıldığı yemekte Costner'a unutamayacağı bir şaka yapıldı. Kıyma, kaşar ve kuşbaşının birleştirilerek hazırlandığı büyük paşa pidesini kesmek üzere Osmanlı kıyafeti giymiş Kubilay isimli bir servis elemanı

  Kevin Costnerı korkutan şaka
  görevlendirildi. Palalı hizmetli, Costner'ın arkasından dolaştı ve pideyi kesmek yerine, palanın tersini ünlü yıldızın boğazına yaklaştırdı. Ne olduğunu anlamayan ve Costner'ın irkildiğini gören koruma görevlileri, duruma müdahale etti. Aynı şakayı bütün müşterilere yaptığını söyleyen hizmetli, "Bu kez çok heyecanlıydım. Korumalar hemen kolumdan tuttu" dedi.
  Korumalar tuttu
  Osmanlı kıyafeti giymiş servis elemanı pide kesmek için kullandığı palayla Costner'a şaka yapmaya kalkışınca korumaların müdahalesiyle karşılaştı.
  Çatıdan takip
  Kevin Costner'ın Zenger Paşa Konağı'na gelişi ve gidişi esnasında, aşçıların ve garsonların damlara tırmanarak fotoğraf çekmeye çalışması ise en az ünlü oyuncu kadar ilgi topladı.
  Avşar'ın konuğu
  Hülya Avşar, yeni yayın döneminde Turkmax kanalında ekrana gelen "Hülya Avşar Stüdyosu"nun, 2 Kasım Cuma akşamı konuğu Modern West adlı müzik grubu ile İstanbul'a konser vermek için gelen Kevin Costner olacak.

  Kevin Costnerı korkutan şaka

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı