Gündem Haberleri

  Kerim'e tokat

  Hürriyet Haber
  15.10.2011 - 13:22 | Son Güncelleme:

  Başrollerini Beren Saat ve Engin Akyürek'in paylaştığı 'Fatmagül'ün suçu Ne' nefes kesen bir bölümle ekranlardaydı.

  Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;  

  Annesinin bıraktığı mektupla, yıllarca bir yalana inandığını fark eden Kerim, tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye başladı.Kerim için Fatmagül’le olan evliliği bile soru işaretleriyle dolu hale geldi. Kerim’in kendisini hiçbir zaman affetmeyeceğini düşünen Ebe Nine bu süreçte çok önemli bir adım atarak evden ayrılmaya karar verdi.Ancak Fatmagül ve Kadir Bey'in çabalarıyla Ebe Nine bu kararından vazgeçti.

  Turaner Alagöz’ün intiharı, Yaşaranlar’ın gündemine bomba gibi düştü. Reşat Yaşaran olayların bu noktaya gelmesinin sebebi olarak Erdoğan’ı görünce, Yaşaranlar arasında yeni bir fırtına koptu. Ama asıl tehlikenin,  Turaner Alagöz’ün ölmeden önce savcılığa verilmek üzere bıraktığı mektup olduğu ortaya çıktı. Çok geçmeden mektubun Fatmagül'ün davası ile ilgili olduğu ortaya çıktı.

  Meltem’e destek olmak için Ankara’ya giden Mustafa, her yeni gelişmeyi Fatmagül’e ulaşabilmek için kullandı. Fatmagül’ün Mustafa’yla süren iletişimi Kerim’in yüreğindeki korkuları daha da büyüttü. Bu korkular, Fatmagül’ün mahkemesiyle ilgili sevindirici gelişmelerin bile önüne geçti.  

  Yıllar sonra babası Fahrettin’le bir araya gelen Kerim ise bu buluşmadan sonra iyice içine kapandı. Fatmagül sabırla Kerim’e yardım etmeye çalışırken, hiç tanımadığı bir Kerim’le karşı karşıya kaldı.

  Eve sarhoş olarak gelen Kerim, Fatmagül'ün odasında gitti. Burada Fatmagül'ü öpmeye çalışan Kerim'e genç kadının tepkisi oldukça sert oldu.

  Dizi, Fatmagül'ün Kerim'e attığı tokat sahnesi ile son buldu.                          

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı