GeriGündem Kendini kalbinden vurdu Türkiye’yi ağlattı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  274
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kendini kalbinden vurdu Türkiye’yi ağlattı

Kendini kalbinden vurdu Türkiye’yi ağlattı
refid:15131778 ilişkili resim dosyası

Kanal D’de yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran “Aşk-ı Memnu” dizisinin son bölümü önceki akşam ekrana geldi. Bihter’in silahla kalbinden kendini vurduğu sahne, ekran başındakileri gözyaşına boğdu.

İŞTE KARE KARE FİNALİN ANALİZİ_

HERKES BU CENAZEYİ KONUŞTU

AŞKI MEMNU’NUN HAFIZALARDAN SİLİNMEYEN SAHNELERİ

YASAK AŞKIN HARİTASI

İŞTE FİNALİN EKRANA KİLİTLEYEN SAHNESİ / WEB TV

İŞTE SUADA'DAKİ MUHTEŞEM GECENİN GÖRÜNTÜLERİ / WEB TV

TÜRKİYE AŞK-I MEMNU İZLEDİ       

Dizinin final bölümü Dünya Kupası maçlarına rağmen büyük bir ilgiyle izlendi. AB grubunda ortalama 10 evden 7'si Aşk-ı Memnu'yu tercih etti. İşte izlenme oranları.    

AB grubunda

Kendini kalbinden vurdu Türkiye’yi ağlattı

Tüm izlenme oranlarında

Kendini kalbinden vurdu Türkiye’yi ağlattı


Kanal D’de yayınlandığı günden bu yana bir fenomene dönüşen “Aşk-ı Memnu” dizisinin son bölümü önceki akşam KANAL D’de ekrana geldi. Dizinin son bölümü için evlerde ‘Aşk-ı Memnu’ davetleri düzenlendi. Gündüz birbirlerini telefonla arayanlar, dizinin finali için sözleşti. 
Dizinin son bölümü için İstanbul Kuruçeşme’deki SuAda ise KANAL D tarafından muhteşem bir davet düzenlendi. Dizi oyuncuları ve 500 milyona satılan davetiyeleri alanlar, finali hep birlikte izledi. Davetiyeler ve geceden elde edilen gelir “Baba Beni Okula Gönder” projesine aktarıldı.

Geceye katılan davetlileri, SuAda’ya asılan dev “Aşk-ı Memnu” pankartı karşıladı. “Aşk-ı Memnu Veda” adıyla yayınlanan final bölümü için gerçekleştirilen davete, cemiyet, medya ve sanat dünyasından yaklaşık 600 kişi katıldı. Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat, davete koltuk değnekleriyle katılabildi. Geçtiğimiz salı akşamı dizi ekibinin katıldığı yemekte ayağını burkan ve kaldırıldığı Acıbadem Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapılan Saat, güçlükle yürüyebildi. Saat’in ayağına atel (Kırılmış kemiklerin düzgün bir biçimde sarılabilmesi için kullanılan türlü malzemelerden yapılmış destek) takılmıştı. SuAda’nın merdivenlerinden çıkarken sendeleyen oyuncuya, dizi ekibi yardımcı oldu. Dizinin yıldızlarından Nebahat Çehre de, “Yakın plan fotoğrafımı çekmeyin ben bile sonra kendimi tanıyamıyorum” diyerek gazetecilere takıldı.

Koltuk değnekli Bihter

Kendini kalbinden vurdu Türkiye’yi ağlattı
Geçtiğimiz salı günü ayağını feci şekilde burkan Beren Saat, davete koltuk değnekleriyle katıldı. Gazete-cilerin sorularına yanıt vermeyen Saat’in yürümekte zorlandığı gözlendi

BEREN GECEYE BÖYLE KATILDI (FOTO GALERİ).

İlk kez

Kıvanç Tatlıtuğ, medyadan köşe bucak kaçtığı sevgilisi İdil Fırat’la ilk kez bir davete katıldı. İkili, ilk kez el ele objektiflere yansıdı.

Bu sahne ağlattı

Bihter’in silahla kalbinden kendini vurduğu sahne, TV izleyicisini ağlattı.        

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle