Gündem Haberleri

  Kendini izlerken utanıyor

  Cenker TEZEL
  07.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Son dönemde çekilmiş en iyi bilimkurgu filmlerinden biri olarak gösterilen ‘‘5'inci Güç’’ün başrol oyuncularından Milla Jovovich, beyazperdede kendisini izlerken çok utandığını söyledi. Milla, filmlerini izlerken, çekimler sırasında yaptığı küçük hataları fark ettiğini ve çok utandığını belirtti. Önceki gece filmin galasına katılan Milla, burada da film başlamadan hemen önce yönetmen Luc Besson'la birlikte salonu terk etti.

  Sadece Fransa'da 7.5 milyon insanın izlediği, 100 milyon dolara mal olan filmin galası önceki akşam Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapıldı. Salonun girişinde gazetecilerin ve hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle adım atmakta bile zorlanan Besson ve Jovovich, gördükleri ilgiden memnun olduklarını, ama bir o kadar da şaşırdıklarını söylediler.

  ‘‘5'inci Güç’’in galasına katılanlar arasında, Fransa Başkonsolosu Eric Lebedel, Fransa Büyükelçisi Daniel Lepuertier ve eşi Madame Lepuertier, filmi Türkiye'ye getiren Umut Sanat Vakfı yöneticilerinden Yusuf Karabol ile Üstün Karabol, Atıf Yılmaz, Deniz Türkali, Mustafa Altıoklar ve Okan Bayülgen de vardı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı