GeriGündem Kendi rekorunu kırdı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kendi rekorunu kırdı

Kendi rekorunu kırdı
refid:15365369-spot ilişkili resim dosyası

Leonardo Di Caprio'nun olağanüstü yetenekleri olan bir hırsızı canlandırdığı son filmi Inception / Başlangıç vizyona büyük gişe hasılatı ile birlikte girdi.

INCEPTION / BAŞLANGIÇ FİLMİNİN FRAGMANI - WEB TV

Vizyona girdiği ilk hafta sonunda Kuzey Amerika box office listesinde en çok izlenen yapım olan Başlangıç, toplamda ise 60.4 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etti.

Christopher Nolan'ın yazıp yö nettiği filmin bu yüksek gişe başarısı sayesinde Leonardo Di Caprio da kendi rekorunu kırdı. Daha önce Shutter Island filminde 41.1 milyon dolarlık hafta sonu açılışı elde eden Di Caprio Inception/Başlangıç filmi ile bunu yükseletmeyi başardı.

Kendi rekorunu kırdı

Inception / Başlangıç filminin konusu;

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle