Gündem Haberleri

  Kemal Sunal efkar dağıttı

  Hürriyet Haber
  24.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hayko'nın sahne aldığı ‘‘Keyifli Meyhane’’de ünlü isimler tabak kırma yarışına girdiler.

  Televizyon ve sinemanın sevilen oyuncusu Perran Kutman da Hayko'nun şarkıları eşliğinde tabak kırarken yüzüne sıçrayan parçalara karşı da önlem aldı.

  Gecenin konukları arasındaki Mezdeke grubu üyeleri, masalardaki peçeteleri peçe şeklinde yüzlerine tuttular.

  Yoğun iş stresinin yarattığı gerginliklerden kurtulmanın bir yolu da eğlence değil mi? İşte bir yandan haftanın yorgunluğunu üzerinden atıp bir yandan da sevdikleriyle bir araya gelmek isteyenler için Beşiktaş'ta yeni bir eğlence yeri hizmet vermeye başladı. Dansçı Tolgahan'ın eski eşi Fatoş Çingitaş'la oğlu Tolga'nin birlikte işlettikleri ‘‘Keyifli Meyhane’’ de adı gibi konukların keyifli saatler geçirmesi için her türlü imkanı sunuyor.

  Meyhanenin açılış gecesinde de birçok ünlüyü orada görmek mümkündü. Sinemamızın güldürü ustalarından Kemal Sunal, eşi Gül hanım ve çocukları Ezo ve Ali ile birlikte ailece eğlenmeye gelenler arasındaydı. Yine sinema ve televizyon dünyasının sevilen isimlerinden Perran Kutman ve Mezdeke Grubu da Keyifli Meyhane'nin açılışına katıldılor.

  Gece boyunca Hayko'nun şarkılarıyla coşan konuklar, tabak kırıp dans ederek eğlenceye eşlik ettiler. Bir zamanlar özellikle Rum tavernalarında çok popüler olan tabak kırma eğlencesi o gece de denemek isteyen konuklara heyecanlı anlar yaşattı.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı