Gündem Haberleri

  Kayseri'de kaybolan 3 çocuktan hala haber yok

  Recep İSTEK/KAYSERİ, (DHA)
  08.12.2009 - 10:58 | Son Güncelleme:

  KAYSERİ’de Ramazan Bayramı’nın ikinci günü olan 21 Eylül’de şeker toplamak için gittikten sonra kaybolan 2'si kardeş 3 çocuktan 79 günden bu yana haber alınamazken, Kayıp Tekin kardeşlerin annesi Leyla Tekin, “Çaresizce bekliyoruz” dedi.

  Talas İlçesi'nde Ramazan Bayramı’nda kaybolan 6 yaşındaki Dilruba Tekin ile 7 yaşındaki ağabeyi Ahmet Tuna Tekin ve komşularının çocukları 11 yaşındaki Türkan Ay, tüm aramalara rağmen bulunamadı. Emniyet Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan 60 kişilik ekip, çalışmalarına ara vermeden sürdürürken ailelerin umutlu bekleyişleri devam ediyor. Kayıp çocuklardan Tekin kardeşlerin annesi Leyla Tekin, 79 gündür olumlu gelişme olmadığını söyledi. Artık, ne yapacaklarını ne söyleyeceklerini bilemediklerini anlatan anne Leyla Tekin, şöyle dedi:

  “Çaresizce bekliyoruz. Polis arama çalışmalarına çalışıyor ancak, aramalardan sonuç alınamıyor. Çocuklardan en ufak iz yok. Çocuklar, ne amaçla kim tarafından tutuluyor, ne oldu bilemiyoruz. Elimiz- kolumuz bağlı bir haber gelecek dile bekliyoruz. Ümidimizi yitirmedik. Benim çocuklarım bir gün çıkıp gelecek.”

  Kayıp Türkan Ay’ın babası İbrahim Ay da umutlu bekleyişlerinin sürdüğünü belirtti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı