GeriGündem Kayseri grafik ve oy oranlı seçim sonuçları Hurriyet.com.tr'de
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kayseri grafik ve oy oranlı seçim sonuçları Hurriyet.com.tr'de

Kayseri grafik ve oy oranlı seçim sonuçları Hurriyet.com.tr'de

Kayseri seçim sonuçları, 31 Mart akşamı grafikler ve oy oranları ile araştırılmaya devam ediliyor. Bölgede yaşayan seçmenlerin merakla araştırdığı Kayseri seçim sonuçları, grafikler ve oy oranlarının dağılımıyla Hurriyet.com.tr üzerinden görüntülenebilecek. İşte, 31 Mart 2019 Kayseri seçim sonuçları ve grafikli ekran detayları

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kayseri’deki seçmenlerin de gündeminde. Büyükşehir belediye başkanı, belediye başkanı, belediye meclis üyeliği ile muhtarlık ve ihtiyar heyetini belirlemek üzere sandığı giden Kayserililer, yerel seçim sonuçlarını sorgulamaya başladı. Seçim yasaklarının sona ermesiyle birlikte Kayseri yerel seçim sonuçları ve oy oranları hurriyet.com.tr’nin seçim özel sayfasından rahatlıkla görüntülenebilecek.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı, belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği ve muhtarlık, diğer illerde, sırasıyla belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği, il genel meclisi üyeliği ve muhtarlık, seçimlerine ait oy pusulalarının sayım ve dökümü yapıldı.

Kayseri ve ilçelerinin oy oranları hurriyet.com.tr seçim özel sayfamızdan takip edilebilecek.

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde, oy kullanırken kalp krizi geçiren 71 yaşındaki kadın, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Alınan bilgiye göre, Ebulhayır Mahallesi'nde oturan Fatma Özgül, oy kullanmak için gittiği Ebulhayır İlkokulunda fenalaştı.

Sandık başındaki görevlilerin müdahale ettiği Özgül, ambulansla Sarıoğlan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kalp krizi geçirdiği belirlenen Özgül, müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

 Kayseri grafik ve oy oranlı seçim sonuçları Hurriyet.com.trde

Yorumları Göster
Yorumları Gizle