Gündem Haberleri

  Kayseri MHP İl Başkanı istifa etti

  KAYSERİ, (DHA)-
  05.01.2011 - 10:46 | Son Güncelleme:

  MHP Kayseri İl Başkanı Süleyman Korkmaz, genel seçimlerde milletvekili aday adaylığı için görevinden ayrıldı.

  2007 Genel Seçimleri öncesinden bugüne kadar Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı koltuğunda oturan Süleyman Korkmaz, dün akşam verdiği yemekle dört yıldır sürdürdüğü görevine veda etti. Korkmaz, davette yaptığı konuşmada, tüm yönetici ve üyelerden memnun olduğunu belirterek, "Allah hepinizden razı olsun; ben sizlerden çok memnunum, hiçbir zaman bizleri yarı yolda bırakmadınız.

  Gittiğimiz yer her neresi olursa olsun, bizlerle beraber hareket edip bir gün dahi ’işim var gelemiyorum’ demediniz. Bundan sonra da bir nefer olarak, aynı zamanda bu yıl yapılacak olan genel seçimlerde aday olsam da olmasam da, yılmadan, usanmadan, Milliyetçi Hareket Partisi’ni Kayseri’de ve Türkiye de tek başına iktidara getirmek için var gücümle çalışacağımı bilmenizi isterim" dedi.

  MHP’de her görevin kendisi için kıymetli ve ulvi olduğunu kaydeden Süleyman Korkmaz, "Şerefle sürdürdüğüm bu görevi bu gün bırakmanın hem üzüntüsünü hem de sevincini yaşıyorum; bu bir bayrak yarışıdır ve nöbet değişimidir. Gözüm arkada kalmayacaktır. Sizlere güvenim tamdır, Allah yar ve yardımcınız olsun" diye konuştu.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı