GeriGündem Kayıp müteahhiti bulana 250 bin dolar ödül
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kayıp müteahhiti bulana 250 bin dolar ödül

Kayıp müteahhiti bulana 250 bin dolar ödül
refid:12962782 ilişkili resim dosyası

HATAY'ın İskenderun İlçesi'nde yaklaşık 5 ay önce ortadan kaybolan bölgede tanınmış müteahhitlerinden 49 yaşındaki İzzet Orhan'ı bulana ailesi 250 bin dolar ödül verecek.

İzzet Orhan'ın avukatı Bülent Akbay'ın bürosunda açıklama yapan işadamının oğlu Ahmet Orhan, her geçen gün perişan olduklarını, babalarının ölü veya diri ortaya çıkmasını beklediklerini söyledi. Babasının 26 Haziran'da aniden ortadan kaybolduğunu, aracının kendi yaptırdığı bir apartmanın önünde kilitli halde bulunduğunu ve bugüne kadar kendisinden haber alınamadığını belirten Ahmet Orhan, “Babam çok sevilen saygın bir insandı. Babamın kimseyle bir sorunu, düşmanlığı yoktu.

Bir sorunu olsa benimle paylaşırdı. Son zamanlarda anormal hiçbir şey olmadı. 5 ay önce sabah evden çıkan babamdan bir daha haber alamadık. Emniyete gidiyoruz ama somut bir şey yok. Kaybolan bir can İskenderun gibi bir yerde nasıl kayboluyor? Biz hakkımızı arayacağız” dedi. Orhan, babasını bulan veya yerini söyleyerek bulunmasına yardımcı olanlara 250 bin dolar ödül vereceklerini de açıkladı.

Avukat Bülent Akbay ise İzzet Orhan'ın kaybolmasıyla ilgili şu ana kadar herhangi bir ize rastlanmadığını söyledi. Orhan'ın kaçırılmasından şüphelendiklerini ifade eden Akbay, “İzzet bey çok sevilen bir insandı, hiç kimseyle bir husumeti yoktu. Elde edilen ipuçları da kendi isteğiyle kaybolmadığını gösteriyor. Kaçırılmış olması muhtemel ve biz tehlikede olduğunu düşünüyoruz. Ailesi perişan oldu. Devletin görevi, İzzet Orhan’ı bulmaktır, biz bunu bekliyoruz” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle