Gündem Haberleri

  Kaybolan kızlara sözlü taciz iddiası

  Fırat KESKİNKILIÇ- Ali Can ZERAY/EDİRNE, (DHA)
  17.11.2009 - 16:52 | Son Güncelleme:

  EDİRNE'de, anneleriyle birlikte kış boyunca yakmak için ağaç dalı toplamaya çıkan ve oynadıkları sırada kaybolan yaşları 7 ile 10 arasında değişen 4 kız, bir otomobilin içinde içki içen kişilerin sözlü tacizine uğradı.

  Korkuya kapılıp koşmaya başlayan çocuklar, yakındaki 112 Acil Servis Komuta Merkezi'ne geldi ve görevlilerden yardım istedi.

  Kent dışındaki Fırınlarsırtı Mevkii'ndeki ağaçlık alanda, anneleriyle birlikte odun toplamaya çıkan 7 ile 10 yaşlarındaki 4 kız çocuğu, ağaçların arasında oynarken kayboldu. Anneliri arayan kızlar, bu sırada iddiaya göre bir otomobilin içinde içki içen kişilerin sözlü tacizine uğradı.

  Korkuya kapılan ve koşmaya başlayan çocuklar, yakında bulunan TOKİ Konutları'ndaki 112 Acil Servis Komuta Merkezi'ne geldi ve buradaki görevlilerden durumu anlatıp yardım istedi. Bunun üzerine görevliler de durumu polise bildirdi. Ağlamayı sürdüren çocukları, 112 görevlileri sakinleştirmeye çalıştı. Gelen polis ekipleri ise çevrede yaptıkları incelemede tacizde bulundukları iddia edilen kişileri bulamadı. Çocuklar daha sonra ailelerine teslim edildi.

  Komuta merkezine koşarak 4 çocuğun geldiğini belirten Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Muhsin Kişioğlu, “Çocuklar korku içinde bizim yanımıza geldiler ve başından geçenleri anlattı. Biz de polisi aradık” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı