Gündem Haberleri

  Kavak Yelleri'nin Aslı'sı polise sığındı

  Hürriyet Haber
  18.10.2011 - 10:41 | Son Güncelleme:

  ‘Kavak Yelleri’ dizisinin finali sonrasında dinlenmeye çekilen Pelin Karahan, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Çiftin gecesi, kendilerini takip eden gazetecileri yanlış anlamaları yüzünden tatsız bitti.

  Dizideki rol arkadaşı İbrahim Kendirci’yle üç yıllık ilişkisini bitiren Pelin Karahan, önceki gece yeni sevgilisiyle bir alışveriş merkezinde sinema keyfi yaptı.  Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre gece yarısı alışveriş merkezinden ayrılıp Levent Korukent’e yönelen çift, takip edildiklerini anlayınca panik oldu.

  Peşlerindeki gazetecileri kendilerini rahatsız etmeye çalışan birileri sanan çift, polise “Bizi sapıklar takip ediyor galiba” diyerek şikayette bulundu ki işin aslı ortaya çıktı.

  Gazetecilerin araçlarından indiğini gören Karahan, öfkesine hakim olmakta zorlanarak çok korktuğunu söyledi. “Siz ne yapıyorsunuz? Ellerim titriyor. Cihangir’de, Bebek’te, Etiler’de çekiyorsunuz, ona bir şey demiyorum. Ama arabayla niye takip ediyorsunuz?” sözüyle tepkisini gösterdi.

  Basın mensuplarının “Biz de işimizi yapıyoruz” karşılığı üzerine oyuncu “Alışveriş merkezinde konuşurduk. Niye sizden kaçalım? Ben konuşurum, bilmiyor musunuz?” diye sordu. Karahan, sevgilisinin isminiyse açıklamadı. 

  ÜNLÜLERİN PAPARAZZİLER İLE KAVGALARI - FOTO GALERİ 

   


         

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı