Gündem Haberleri

  Katliam kurbanlarına Batman dopingi

  Hürriyet Planet
  25.07.2012 - 11:05 | Son Güncelleme:

  Batman’in yıldızı Christian Bale, Denver’ın Aurora şehrine giderek geçtiğimiz hafta yaşanan silahlı saldırıda yaralananları ziyaret etti.

  Dark Knight Rises filminde Batman’i oynayan 38 yaşındaki ünlü aktör yaralılar ve hastane çalışanlarıyla iki saat boyunca sohbet etti. Filmin yapımcısı Warner Bros Bale’in ziyareti kendi isteği ve imkanlarıyla gerçekleştirdiğini açıkladı.

   

  Bale, Cumartesi günü de bir yazılı açıklama yaparak, katliamdan dolayı duyduğu üzüntüyü bildirmişti. Bale, “Duyduğum dehşeti kelimelerle anlatamam. Kurbanların ve sevdiklerinin acılarını ve üzüntülerini gerçekten anlamam imkansız ancak kalbim onlarla birlikte” demişti.

   

  KURBANLARA CHRISTIAN BALE DOPİNGİ / FOTO GALERİ

   

  Hastane yetkilisi Bill Voloch ise Denver Post gazetesine, “Hastalar Bale’le tanışmaktan çok mutlu oldu. Kendisinin filmlerine hayran oldukları ortada. Batman’i görmek istiyorlardı ve Bale’i görmekten mutlu oldular” dedi.

   

  İLAÇ GİBİ GELDİ

  Voloch, Bale’in ziyaretinin hastaların iyileşme sürecine de katkıda bulunacağına inandığını belirtirken, saldırı sırasında bacağından vurulan Carey Rottman, Bale’le çekilmiş iki fotoğrafını Facebook’tan paylaştı.

   

  Rottman, fotoğrafların yanına, “Sevgiden başka bir şey hissetmiyorum, iyileşmeye hazırım” yazdı. Bale daha sonra eşi Sibi Blazic'le birlikte kurbanlar için hazırlanan bir anma yerini de ziyaret etti.

  Katliam kurbanlarına Batman dopingi KATLİAM BEBEĞİ NUR TOPU GİBİ DOĞDU

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı