Gündem Haberleri

  Gülay Bursalı’nın katilleri 16 gündür aramızda

  Özge EĞRİKAR/İSTANBUL
  05.04.2016 - 20:46 | Son Güncelleme:

  Başakşehir'de, 21 Mart’ta cinsel saldırıya uğrayınca pencereden atlayarak ölümü seçtiği iddia edilen Gülay Bursalı’nın (20) cinayet şüphelileri Cihan İ. ve Memet V. 16 gündür yaranıyor. Genç kızın erkek arkadaşı Engin Ö. (21), cumhuriyet savcılığına verdiği ifadede, 21 Mart’ta yaşananları şöyle anlattı:

  ‘BU KIZLA OLACAĞIM’

  “O akşam Avcılar’da buluştuk. Enes adlı kişiyi arayarak bir geceliğine ev kiralamak istediğimi söyledim. Gece yarısını geçtiğinde Enes ve kendini Poyraz olarak tanıtan kişilerle buluştum. Şirinevler’den kız arkadaşım ve iki kişiyle Enes’e ait Başakşehir’deki eve gittik. Enes ve Poyraz bilgisayarı alacakları bahanesiyle içeri girdiler. Poyraz ‘Bu kızla birlikte olacağım’ deyince aramızda tartışma çıktı.

  Gülay Bursalı’nın katilleri 16 gündür aramızda

  Enes de Gülay’ı alarak odaya gitti. Poyraz panik yaşayan Gülay’ın üzerindekileri zorla çıkardı. Ellerinden kurtulan Gülay, cama çıktı ve ‘Yaklaşmayın, atlarım’ dedi. İkisi de indirmek amaçlı Gülay’ın üzerine yürüdüler. Gülay da kendini boşluğa bıraktı.” Adlarının Cihan İ. (27) ve Mehmet V. (20) olduğunu saptadığı saldırganlar, Engin Ö.’yü de darp ettikten sonra kaçtılar. Küçükçekmece 2’nci Sulh Ceza Mahkemesi’nin yakalama kararı çıkardığı ikili 16 gündür bulunamadı.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı