Gündem Haberleri

  Katil Komşum Geri Döndü

  Hürriyet Haber
  14.04.2004 - 11:58 | Son Güncelleme:

  Bundan yaklaşık dört yıl önce gösterime giren Komşum Bir Katil'i büyük olasılıkla hatırlıyorsunuz. Katil Komşum Geri Döndü (The Whole Ten Yards) bu eğlenceli ve biraz da sinir bozucu filmin devamı niteliğinde. İlk filmde oynayan Bruce Willis ile Matthew Perry yine kadroda. Diğer rollerde bazı değişiklikler var. İlk bölümünü Jonathan Lynn'in çektiği filmin yönetmen kolutğunda bu kez Howard Deutch var.

  FİLMİN KONUSU 

  Komşum Bir Katil'in finalinde Jimmy, komşusu ve arkadaşı Oz'un sağladığı düzmece diş raporu sayesinde, kendini öldü gösterip, hem aralarından iki kişiyi hakladığı Gogolak mafyasını hem de peşindeki federal polisi atlatıp sıyrılmıştır.

  Jimmy “The Tulip”, bu bölümde eski hayatından çok uzakta, Meksika sahilinde sessiz ve huzurlu bir hayat sürdürmektedir. Karısı Jill'e ev işlerinde yardım ederken bir yandan da onu suç dünyasına sürükleyen kişisel nedenleri düşünmektedir. Karısı Jill ise vahşi erkeği Jimmy’nin temizlemekle uğraştığı tek şeyin deliller olduğu eski günleri özlemle anmaktadır.

  Bir gün davetsiz bir misafir Jimmy’nin kapısını çalar. Oz, çaresiz bir şekilde, Gogolak tarafından kaçırılmış olan karısı Cynthia’yı onların elinden kurtarmak için Jimmy’nin yardımını dilenmektedir... 

  FİLMİN KÜNYESİ
  Yönetmen: Howard Deutch
  Senaryo: George Gallo
  Oynayanlar: Bruce Willis, Matthew Perry, Amanda Peet, Kevin Pollak, Natasha Henstridge
  Resmi sitesi:
  http://thewholetenyards.warnerbros.com/

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı