Gündem Haberleri

  Kartal’da 24 ay kira garantisi

  Hürriyet Haber
  13.01.2012 - 12:51 | Son Güncelleme:

  Nisan ayında teslim edilecek Aura Residence’ta, son daireler için 24 aylık kira garantili ödeme kampanyası uygulanıyor. Bu kampanya ile ev-ofisler hem yüzde 13 indirimli alınıyor hem de yüzde 15 kira getirisi elde etme şansı yakalanıyor. Üstelik 24 aylık kira bedeli teslimden önce peşin olarak Propa İnşaat tarafından karşılanıyor. Bu sayede 151 bin TL’lik stüdyo dairenin fiyatı 24 aylık kira getirisiyle 131.800 TL’ye düşüyor. Yani 24 aylık kira bedeli teslim öncesi elde edilerek önemli bir avantaj sağlanıyor. Konutu teslim aldıktan sonra kendisi kiraya verenler de iki yılda yüzde 15 kira getirisi elde ediyor.

  Kira garantili ödeme kampanyasında 151 bin TL’lik stüdyo dairenin aylık ortalama kira getirisi 800 TL olarak öngörülüyor. Bu dairelerin 24 aylık kira getirisi ise 19.200 TL oluyor. 24 aylık kira bedeli olan bu rakam, teslimden sonra aylık olarak değil, teslimden önce yıllık peşin olarak konut sahibine tahsil ediliyor. Yani 151 bin TL’lik stüdyolar, kira garantili ödeme indirimi ile 131.800 TL’ye sahiplerinin oluyor.

  Aura Residence’ta tüm daireler güney cepheli ve 3. kattan itibaren muhteşem bir adalar ve deniz manzarasına bakıyor. 7/24 güvenlikli olarak rezidans hizmetlerinin sunulacağı projede, Aura Club ismiyle hizmet verecek sosyal donatılar arasında; ebeveyn ve çocuklar için açık yüzme havuzu, spor salonu, sauna, Türk hamamı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkuru ile çocuk oyun alanları bulunuyor. Projeden konut satın alanlar arasında hukukçular, yöneticiler, finansçılar, işletmeciler, doktorlar ve serbest meslek sahipleri önde geliyor.

  Aura Residence, Soğanlık Yeni mevkiinde konumlanıyor. Avrupa’nın en büyük Adliye Sarayı’na 600 metre uzaklıkta bulunan Aura, Kadıköy-Kartal metro durağına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikalık mesafede bulunuyor. Propa Aura Residence’a 0216 671 19 21 numaralı telefondan ya da www.propaAura.com adresinden ulaşmak mümkün.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı