Gündem Haberleri

  Kartal Adliyesi'nde çatışma

  M. Akif ERDEM/İSTANBUL (DHA)
  09.05.2011 - 15:30 | Son Güncelleme:

  Kartal Adliyesi’nde görülen cinayet davasında duruşma için gelen iki grup, adliye otoparkında çatıştı. Polis olayda bir de otomatik silah görünümlü av tüfeği ele geçirdi. Olayla ilgili çok sayıda kişi gözaltına alındı.

  KARTAL ADLİYESİ'NDE ÇATIŞMA / WEB TV

  Kartal Adliyesi’nde görülen cinayet davasında duruşma için gelen iki grup, adliye dışında bulunan otopark bölümünde kavgaya tutuştu. Polis olayda bir de M-16 görünümlü yivsiz av tüfeği ele geçirdi. Olayla ilgili 11 kişi gözaltına alındı.

  Kartal Adliyesi 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen bir cinayet davası için gelen taraflar adliye çıkışında birbirleriyle kavgaya tutuştu. Kartal Rahmanlar’da yaklaşık 2 ay önce Erkan Çelik’in öldüğü Kenan Çiftçi’nin de yaralandığı olayın duruşması için gelen taraf yakınları, adliye yakınındaki otopark bölümünde birbirine girdi.

  11 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

  Silahların da kullanıldığı kavgada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

  Kavga nedeniyle olay yerine çok sayıda polis ekibi sevkedildi. Polis kavga eden grupları ayırmaya çalışırken bir aracın bagajında bulunan M 16 görünümlü yivsiz av tüfeğini alabilmek için havaya ateş etmek zorunda kaldı. Yakalanan kişilerden 2 de bıçak ele geçirildi. Olayla ilgili olarak polis, 11 kişiyi kelepçeleyerek gözaltına aldı. Kavgayı ayırmaya çalışan bir polis memuru da başından yaralandı.

  Olayla ilgili araştırma başlatıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı