Gündem Haberleri

  Karne aldıktan sonra rahatsızlanan öğrencinin beyin ölümü gerçekleşti

  Erdem ÖZCAN - Tayfun ERTAN / BANDIRMA DHA
  24.01.2016 - 01:22 | Son Güncelleme:

  Balıkesir'in Bandırma İlçesi’nde önceki gün karnesini alırken rahatsızlanan Hasan Atlı Ortaokulu öğrencisi Açelya Ergin’in, öğretmenleri tarafından götürüldüğü Bandırma Devlet Hastanesi’nde beyin ölümü gerçekleşti. Açelya’nın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam ederken ailesinin tek çocukları olan kızlarının ölümü halinde organlarının bağışlanması için izin verdiği öğrenildi.

  Karne aldıktan sonra rahatsızlanan öğrencinin beyin ölümü gerçekleşti

  Bandırma’da Hasan Atlı Ortaokulu 7’nci sınıfa giden Açelya Ergin önceki gün sömestre tatili nedeniyle okullarında düzenlenen törende karnesini alınca aniden rahatsızlandı. Bayılan Açelya Ergin öğretmenleri tarafından hemen Bandırma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

  Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapan Bahadır Ergin’in kızı olan ve beyninde baloncuk oluşan Açelya Ergin’in bugün akşam saatlerinde beyin ölümü gerçekleşti.

  Karne aldıktan sonra rahatsızlanan öğrencinin beyin ölümü gerçekleşti

  Açelya’nın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam ederken ailesinin tek çocukları olan kızlarının ölümü halinde organlarının bağışlanması için izin verdiği öğrenildi.

  Etiketler: balıkesir , ölüm , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı